vista ve msn... (imdaat!)

kronikmagdur
27-09-2007, 20:08   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

arkadaşlar birkaç gün önce windows vista home premium yüklü bir asus f3se laptop aldım... bilgisayarcı windows live messenger ve bir-iki antivirüs programı yükleyerek bana laptopu teslim etti. İlk 2 - 3 gün bi problem yoktu ancak daha sonra msn programı açılmamaya başladı. kaldırıp tekrar yüklememe rağmen bi gelişme olmadı. görev yöneticisinin işlemler sekmesinde msnmsg.exe programı çalışıyor görünüyor ancak messenger programı açılmıyor. sağ alt köşede simgesi de yok. windows güncelleştirmesini de yaptım bi sonuç vermedi. messenger 8.5 betayı da yükledim o da olmadı... ne yapacağımı şaşırdım... yalnızca bilgisayarı ağ ile güvenli modda başlattığım zaman messengeri açabiliyorum... lütfen yardım edin...

stern
27-09-2007, 20:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

ağ ile güvenli modda başlattığın zaman açabiliyorsan sorun sisteme yükleiğin programlardan dolayı oluyor sistemide anti virus programını kaldırdıktan sonra tekrar kontrol edermsin

seyyyah
27-10-2007, 15:30   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

aynı sorun bende de var.f3se lerde var galiba bu sorun..ve cozemedim hala..yardımcı olursanız sevinirim..kronikmagdur sen cozebildinmi sorunu

kronikmagdur
01-11-2007, 15:20   |  #4  
OP Üye
53 mesaj

evet ben sorunu hallettim. şu an adını hatırlamadığım bi güvenlik programı vardı. (bilmemne internet security) norton değildi ama.. neyse.. onu kaldırdım daha sonra messengeri tekrar yükledim ve şu anda çatır çatır giriyorum msne.. darısı seyyyahın da başına ;) f3se ile ilgisi yok yani.. vista ile birlikte msn kullanan birçok kişiden benzer şikayetleri okudum diğer forumlarda da..