vistadaki windows live fotograf galerisindeki srnm

kopuKÇocuk
02-04-2009, 19:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
970 mesaj

arkadaslar ben aranısa yeni kayıt oldum bnm 2 ay önce aldıım pc mde vista home basıc yüklü gelelim asıl konuya bnm sorunum bu winrar işini ben fazla bilmem ama internetten buldum bi sitede cok övüyorlardı bu winrar ı disk birleştiriciymiş pc yi hızlandırıomuş die yasıodu bende indirdim ama bu seferde nası kullanıcamı bilemdeim için sildim.hersey eski halinde yolunda derken bu seferde windows fotoğraf galerisinin calısmadıgını gördüm bana herseferinde 'windows fotograf galerisini baslatamıyor.sabit diskinisde yeterli alan olmaya bilir veya önemli dosyalar windowsda eksik olabilir' diye bir uyarı geliyor. resimlerimi acamıyorum.ben kac kes windows live yi sildim tekrar yükledim yinede sorun çösülmedi acil yardım bekliyorumAğlıyor --tesekkürler--

adacem
02-04-2009, 19:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
304 mesaj

ilk olarak winrar bir veri sıkıştırma programıdır

windows live fotoğraf galarisi açmıyor olabilir ona birşey demiyeceğim ama fotoğrafları başka bir programla açmayı dene

kopuKÇocuk
02-04-2009, 19:33   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
970 mesaj

yhani winrar silmedimi ama winrarı yükledim-sildim ondan sonra calısmama basladı nese yinede saol

adacem
02-04-2009, 19:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
304 mesaj

belki bi virüs gibi birşey gelmiştir indirdiğin yerden bi pc yi tarat istersen

kopuKÇocuk
02-04-2009, 19:37   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
970 mesaj

ohooooooo kac kere tarattım yinede bişi bulmuo(bu arada ben avira antivir personal kullanıyorum)