vistadriver.exe

tayartekin
01-03-2009, 12:09   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
802 mesaj

arkadaşlar bilgisayarımda vista yaması var( görev yöneticisinde vistadriver.exe diyo gözüküyor) ben bunu güvenli modda program ekle kardırdan kaldırdım fakat pc yi tekrar açtığımda hiç bir şey değişmedi pc hala vista gibi açılıyo ve iconların hepsi vista gibi. ben bu vista yamasını nasıl kaldırım. bide D de mydriver diye bi program dosyası var bunun onla bi alakası war mı?
işletim sistemim : windows xp - PERFECT XP SP3

_Neo_
01-03-2009, 12:20   |  #2  
_Neo_ avatarı
Yıllanmış Üye
806 mesaj

Bu modifiye edilmiş bir işletim sistemidir.Vista görünümü için çalışan bi exe olmalı veya diğer vista görevleri için.
Bu yamayı kaldırma yöntemi var mı bilemicem.Yapan yani modifiye eden arkadaşa sormak gerekli.Google'a perfect xp yazarsan 2. linke tıkla.

Son Düzenleme: _Neo_ ~ 01 Mart 2009 12:24
S.W.A.T
01-03-2009, 13:49   |  #3  
S.W.A.T avatarı
Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
tayartekin
arkadaşlar bilgisayarımda vista yaması var( görev yöneticisinde vistadriver.exe diyo gözüküyor) ben bunu güvenli modda program ekle kardırdan kaldırdım fakat pc yi tekrar açtığımda hiç bir şey değişmedi pc hala vista gibi açılıyo ve iconların hepsi vista gibi. ben bu vista yamasını nasıl kaldırım. bide D de mydriver diye bi program dosyası var bunun onla bi alakası war mı?
işletim sistemim : windows xp - PERFECT XP
benimkide aynısı seinkinden vistadriver.exe çalışıyor