wanted !

geber99
21-06-2009, 12:32   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

Arkadaşlar wanted filminden sonra hiçbir film zevk vermemeye başladı.Bana wanted gibi bir film önerebilirmisiniz ?

eses_erdem
21-06-2009, 12:39   |  #2  
eses_erdem avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
110 mesaj

hepsini vur diye bir film vardı oda güzel izlemeni tavsiye ederim

StyleALP
21-06-2009, 14:17   |  #3  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Hahah :D Wanted 'dan daha iyi filmlerde var be DosT. ;) Sen bana istediğin türü söyle en iyilerini sana yazayım...

Selçuk İslamoğlu
21-06-2009, 19:40   |  #4  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

İzlediğim en kötü filmlerden biriydi :)

Tamam filmlerden mantık aramamak lazım, ama bunun için ayrı bir evren yaratılır orada gelişir olaylar... Ama Wanted, mantığın sizi gülme noktasına getirdiği ender filmlerdendir...

tolter
21-06-2009, 22:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj
Selçuk İslamoğlu
İzlediğim en kötü filmlerden biriydi :)

Tamam filmlerden mantık aramamak lazım, ama bunun için ayrı bir evren yaratılır orada gelişir olaylar... Ama Wanted, mantığın sizi gülme noktasına getirdiği ender filmlerdendir...
Beğenmedim hayır katılmıyorum angelinayla zaten tartışmaya kapanmış bir konudur.izlediğin startrekler falan çok mu mantıklı ben filmde gülünecek sahne göremiyorum ne saçma hollywood filmleri var bu film gayet başarılı

tolter
21-06-2009, 22:30   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,603 mesaj

''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

“Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man – Demir Adam”da Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark, istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretiyordu. Böylece Çinliler’in kontrolünden çıkarak onları durdurabileceğine inanıyordu.

Çin’den kaçıp ABD’ye geri döndüğünde tehlikeli bir komplonun varlığını keşfedince durdurabilmek için de Demir Adam’a dönüşüyordu.Demir Adam’ın çok ünlü bir de düşmanı vardır. Kısaca M.O.D.O.K. adıyla bilinen bu düşman, sadece öldürmek için dizayn edilmiş beyinsel bir organizmadır. Sallanan sandalyesinde oturan kocaman kafalı bir yaratıktır. Ancak yönetmen Jon Favreau’nun Myspace sitesinde yaptığı açıklamaya göre, Soğuk Savaş dönemini çağrıştırdığı için filmde M.O.D.O.K.’a yer verilmeyecek. Demir Adam’ın düşmanı olarak Mandarin Çinli’si yer alacak.

“Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man – Demir Adam”da Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark, istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretiyordu. Böylece Çinliler’in kontrolünden çıkarak onları durdurabileceğine inanıyordu.

New York’ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta herşeye sahiptir; çok iyi bir iş, mükkemmel bir eş ve güzel bir kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bir kabusa dönüşür. Bir gün eve döndüğünde eşi ve bebeğini vahşice öldürülmüş halde bulur.  Kendi başına bu cinayetin izlerinin peşine düşer ve fakat NYPD onu çeteler, acımasız işbirlikleri ve şehrin gördüğü en şiddetli fırtınanın arasına çeker. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan, dürüst ve  metanetli bir adam olan  Max, ailesini duyuğu sonsuz sevgiyle de beraber bu cinayetleri ve şehirdeki pislikleri çözmek için biçilmiş kaftandır.  Yeraltı hayatının karanlığıyla uğraşırken, başka dünyalardan düşmanlar da onu karanlığa itecektir.Özlemle beklediği intikamın vakti gelmiştir!

onlineTR
21-06-2009, 22:59   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,947 mesaj

wanted mı.. :)

uzulerek soyluyorum wanted,beyaz melek,aşk tutulması berbat fılmlerdı...

şafak89
22-06-2009, 00:13   |  #8  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

ironman-shoot in up (monica ;))

tolter
22-06-2009, 00:14   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,603 mesaj