WARCRAFT III MULTI PLAYER

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
theironman
24-01-2005, 10:24   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Warcraft III Frozen Throne oynamak istiyorum, tabii multiplayer olarak. Oyunun orjinal olmamasından kaynaklanan cd key sorunu var. Battle Net e orjinal warcraft la girilebiliyor, bunu biliyorum ancak diyelim internetten bir arkadaşla oynamak istiyorum, battle net le alakası yok yani. Bunun için ne yapabilirim? Online olarak bir arkadaşımla nasıl multi oynarım Warcraft'ı? Yorumlarınızı bekliyorum...

theironman
25-01-2005, 14:46   |  #2  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj

YA BU FORUMDA OYUNDAN ANLAYAN BİR ALLAH'IN KULU YOK MU YA, NEYSE SANIRIM DERDİMİ LEVEL FORUMLARINA TAŞIMAK ZORUNDA KALACAĞIM. HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM, BEN YAZDIM BEN OKUDUM SADECE ;)

jaina
25-01-2005, 20:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,406 mesaj

Kardeş orda sana cevap verirler, ancak şu kadari söylim

zaten battle net dışında non-official serverlar var, level da orada oynayan var diye biliyorum

onun dışında başka bir program ile multi atabilirsin, ip üzerinden, tabii bağlantıların çok iyi olmasi lazim.

theironman
25-01-2005, 21:08   |  #4  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj

sağol Jaina, yalnız ne gibi programlardan bahsediyorsun? isim verebilir misin? Bir de non-official server demişsin, var mı bildiğin bu tür server?