Warcraft III

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
theironman
29-01-2004, 23:54   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Warcraft ı sanırım anlatmama gerek yok. Oyunu çok beğeniyorum fakat bence eksiklieri de bir hayli fazla var. Mesela frozen throne de hava olayları(yağmur vs.) eklenmiş, ama normal custom game de oynarken bu olaylardan iz yok, ayarlanmıyor da! Tabi bunu büyük sorun gibi göstermek istemiyorum sadece ayrıntı ama yine de göze batıyor. Ayrıca custom game de düşmanlarla savaşmak da bir hayli zor. Easy i bile adam akıllı bilmeyen oynayamaz, stratejilerde iyi olduğumu sandığım sıralarda elime geçti bu oyun ve bu konu hakkında tekrar düşünmeme neden oldu. Sizce warcraft nasıl? Çok güzel tabi. Ama senaryo dışında nasıl? Kolay mı sizce? Belkide sadece bana öyle geliyordur. Gülümseme

cbahtinur
30-01-2004, 16:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

Bence oyun orta zorlukta(bana gore) oyun cok ıyı olmasa bıle saglam bır oyun ve AoM u 2 kere bıtırdıgım zmn sımdılık stratejı oyunları bıraz ıtıcı gelıyor ama  Warcraft ||| u bır oynayayım dedım (demo versıonu) oyunda 7-8 bolumden sonra sıktı tabii bunda AoM un etkısı varKahkahave bırde dıkkatımı cektı kamera acısı degısıyormu dıye baktım degıstıremedım...
Benmı beceremedım?

snakeXXX
31-01-2004, 16:27   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

bence sorunu kendinde arama warcraft3 asırı derecede zor bi oyun bende genellikle strateji oyunları oynarım fakat warcraft'da suana kadar tek tük yenmişimdir bilgisayarı aom mi yoksa warcraft mı derseniz ben warcraft derim çünkü aom bir yerden sonra kendini tekrarlamaya baslıyor ama warcraft 3 hem rpg hemde rts öğelerini birleştirerek oyunu cok güzel hiç can sıkmayacak sekilde sunuyor warcraft3'de kamera tekerlekle değişiyor

cbahtinur
01-02-2004, 17:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
176 mesaj

sagolKahkaha

nightstalker
08-02-2004, 20:37   |  #5  
Yıllanmış Üye
116 mesaj

aslında bence aoe&aom vs. warcraft türü yaklaşımlar yanlış, çünkü temelde herikiside rts olsada farklı oyunlar yani, her ikisinide oynayıp bitirmiş olarak (ek paketler ve birsürü amatör eklentilerde dahil) ikisinde de farklı tatlar aldım.

bu şöyle bişey; adana kebapla urfa biribirine benziyo ama ikisindede farklı tat alıyosun, o gibi yani ( biraz acıktımda:)))

HektorThePrince
29-05-2004, 00:32   |  #6  
Taze Üye
11 mesaj

Bence baya iyi bir oyun hatta konusunun her oyunda gelişmesiyle içinden film bile çıkar diyebilirim(hakkaten iyi film olurdu warcrafttan). Fakat oyunda savaş sırasında heroların büyülerini efektif kullanmak için bilgisayarın hiç yavaşlamaması gerekiyo ki full orduyla karşı full ordu dalınca bazen yavaşlama oluyo iyi bi sistemde bile. Birde oyunda gruplara ayırma ve gruplara tuş atama olayı olsa iyi olurdu(belki de vardır ben bilmiyorumdur). Heroları F1,F2,F3 tuşlarıyla çağırabiliyorsunuz o iyi olmuş. Birde undeadler çok avantajlı gibi oyunda custom gamede undeadle yenemeyeceğiniz ırk yok gibi...