web tasarımı

blade27
22-11-2010, 02:41   |  #1  
blade27 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
120 mesaj

mrb arkadaşlar bende bir web sayfası yapmak istiyorum sayfamda özellikle öğrenci olduğum için öğrencilere hitap eden konulardan bahsetmek ve hassas olduğum güvenlik konusunda ziyaretçilerime yardımcı olmak istiyorum ayrıca güncel olaylardan bahsetmek istiyorum ama nasıl yapılır deseniz pek bilmiyorum bu yüzden yardımınızı istiyorum

MistikaLMateM
22-11-2010, 03:20   |  #2  
MistikaLMateM avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

http://mysite.mynet.com/ şimdilik bununla idare et...pratik yap...
Öyle web sitesi yapmayı öğretecek birilerini bulursan ben buralardayım, bana da haber ver :)

Kapalı Hesap (158417)
22-11-2010, 08:43   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj
Alıntı: blade27  
mrb arkadaşlar bende bir web sayfası yapmak istiyorum sayfamda özellikle öğrenci olduğum için öğrencilere hitap eden konulardan bahsetmek ve hassas olduğum güvenlik konusunda ziyaretçilerime yardımcı olmak istiyorum ayrıca güncel olaylardan bahsetmek istiyorum ama nasıl yapılır deseniz pek bilmiyorum bu yüzden yardımınızı

Tasarım hakkında mı bilgi almak istiyorsunuz yoksa nasıl yapılacağı hakkında mı?
Nasıl yapılacağı hakkında ise biraz bilgi vereyim;Dreamweaver'ı tavsiye ederim hangi sürüm olduğu farketmez. bence ilgi çekici olması için kendinize bir logo banner hazırlamalısınız. http://www.freeindir.net/e/flash-banner-programi bu link yardımcı olur. Ayrıca temada kullanmalısınız bence sizin seçiminize kalmış ama gözlere ayrı bir görsellik katmış olursunuz. Kodlama hakkında problem yaşarsanız yardımcı olurum. "öğrenci olduğum için öğrencilere hitap eden konulardan bahsetmek" istiyorum demişsiniz kayan yazı koduyla bunu yapabilirsiniz. İnternette araştırırsanız bulabilirsiniz..
Kolay gelsin. Umarım açıklayıcı olmuştur...

Tasarım olarak zaten kafanızda bir şeyler düşünmüşsünüz.

blade27
23-11-2010, 15:43   |  #4  
blade27 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
120 mesaj

teşekkür ederim açıklayıcı oldu sağolun