weblebi.com

onurcakir1903
12-04-2008, 22:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
340 mesaj

Merhaba weblebi.com dan bir oyun almak istiyorum internetten ilk alış-verişim olacak.Bu site hakkınaki düşünceleriniz nedir?Alış-veriş yapanlar varsa kapıdan ödeme şeklini kullanan oldu mu?

erdem187
13-04-2008, 01:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

weblebi.com gerek oyun gerek farklı tür eşyalarda biraz pahalıya satıyor normalden...farklı sitelere yönelmelisiniz bence...
Alışveriş yaptım ama kapıda ödeme sistemini kullanmadım...

ozcsoft
29-06-2008, 00:45   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj

Arkaşım şuan weblebi.com da bi problem var siparişlerim var hala gerçekleşmedi telefonlar sürekli meşgul emaillere cvp veren yok sanırım mahkeme ile girişmde bulunacağım Dikkatli olurum Derim

ramonaz
28-07-2008, 01:33   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Aklı olan uzak dursun. Weblebi şu an paraları toplayıp kaçma derdinde.Benim 400 ytl gitti. Sinir krizlerimde cabası. Detaylı bilgi almak isteyen şikayetvar com daki binlerce mağdurun şikayetlerini okusun.

volky
01-08-2008, 01:19   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

10 gündür siparişi bekliyorum. İptal edeceğim emaile telefona bakan yok. Tam bir rezalet! Kızgın

Son Düzenleme: volky ~ 01 Ağustos 2008 01:19
bektash
01-08-2008, 01:26   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj
weblebi
Sayın musterilerimiz,

Weblebi.com uzun yıllardır başarıyla hizmet veren , binlerce ürünü müşterilerine eksiksiz ve sorunsuz teslim etmiş bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimizi dolandırmak yada magdur etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Son günlerdeki aşırı yoğunluk sebebiyle ürün teslimat ve para iadelerinde gecikmeler yasanmaktadır. Beklemek istemeyen müşterilerimiz alışveriş yaptıkları bankaların kart merkezlerine faks ile harcama itirazı yapmaları durumunda kanunlar ve yasal yükümlülükler gereği ilgili banka tutarı 10 iş gününde kartınıza iade etmek ile yükümlüdür. Bilgilerinize sunarız.

Bilmem Ne Kadar İlginizi Çeker Arkadaşlar.

Tuti Urmeylander
01-08-2008, 01:39   |  #7  
Yıllanmış Üye
469 mesaj

Weblebiden bir çok kereler alışveriş yaptım,çok ta  memnun kaldım.Ancak fiyat avantajı ile ilgili olarak hepsiburada com.a da bir baksanız derim.Taleplerin yoğun olduğu zamanlarda canları şu veya bu nedenle yanmış olan arkadaşları da anlıyorum ancak 'dolandırıcılık', 'parayı kapıp kapmacılık' gibi suçlamalar yöneltmeden önce dönüp aynaya, bir de kendimize baksak iyi olur.Beni bu güne kadar acaba neden dolandırmadılar ya da paramı kapıp kaçmadılar.Yoksa korktular mı benden.Arkadaşlar..Yorumları yaparken biraz insaflı olsak diyorum..

garfieldmen
02-08-2008, 13:37   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

Söylermisin bana www.sikayetvar.com daki binlerce madur parasını bir dolandırıcı firmaya bağış yapmak için mi alış veriş yapıyor.
Asıl sen insaflı ol. Binlerce maduriyeti bile bile bir yazı ile mi insanları kandıracaklarını ya da kandırabileceğini zannediyordun(uz). Demek ki sende onlardan biri sin.

Yoksa bu kadar madur varken onları pişkin pişkin savunmazdın.

Sen insaflı ol ASIL SEN

bektash
02-08-2008, 13:43   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj
garfieldmen

Söylermisin bana www.sikayetvar.com daki binlerce madur parasını bir dolandırıcı firmaya bağış yapmak için mi alış veriş yapıyor.
Asıl sen insaflı ol. Binlerce maduriyeti bile bile bir yazı ile mi insanları kandıracaklarını ya da kandırabileceğini zannediyordun(uz). Demek ki sende onlardan biri sin.

Yoksa bu kadar madur varken onları pişkin pişkin savunmazdın.

Sen insaflı ol ASIL

YasaL Haklarını bilmeden sikayetvar.com'a sikayet yazmanın anlamı ne arkadasım.

wlevent
03-08-2008, 09:18   |  #10  
Taze Üye
4 mesaj

Weblebi.com beni de aldattı.
29.7.2008 tarihinden beri hala Üretici Firmadan Ürün Bekleniyor diye bizi bekletiyorlar.Telefona, maillere bile cevap vermiyorlar. Ne ürünü gönderdiler,  ne de paramı iade ettiler telefonları açılmıyor, sürekli ya meşgul ya da mesai dışı diyor.Bunlar dolandırıcı.
Ne yapalım? Yardım edin?

wlevent
03-08-2008, 09:20   |  #11  
Taze Üye
4 mesaj

Weblebi.com beni de aldattı.
29.7.2008 tarihinden beri hala Üretici Firmadan Ürün Bekleniyor diye bizi bekletiyorlar.Telefona, maillere bile cevap vermiyorlar. Ne ürünü gönderdiler,  ne de paramı iade ettiler telefonları açılmıyor, sürekli ya meşgul ya da mesai dışı diyor.Bunlar dolandırıcı.
Ne yapalım? Yardım edin?

Jokeman
14-08-2008, 11:46   |  #12  
Yeni Üye
25 mesaj

aralgame.com'u dene oradan çok ucuza bir oyun aldım hemen gönderdiler