wepcam ayarlarını yapamıyorum

HPQ-User
10-05-2010, 20:57   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

amet sormuş:
laptopum var wep cam ayarlarını yapamıyorum ayrıca fotoğraf v.b. işlemleri de yapamadım

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
hp pavilion dv6 1270 st

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; tr; rv:1.9.2.2) Gecko/20100316 Firefox/3.6.2

thrillerco
12-05-2010, 13:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

aynı sorun bendede var ne yazıkki ayarlarını yapamıyorum birara windows 7 yükledim tekrar sonra xp kurdum eskiden messengerımda tekli kamera gönderebiliyordum şimdi kamera sekmesine tıkladıgım zaman ise görüntülü aramaya geciyor başka türlü tek tek kamera acamıyorum banada arkadasımada bir yardım lütfen

mancukya
12-05-2010, 15:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Bilgisayarin HPmi neden Hp sitesine bakmak cokmu zor geliyor ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/ ... ng=&product=3982401

HP MediaSmart Webcam Software
 var demi sitede burada insanlar enayi sizin basit yapmaniz gereken seyimi yapacak sizlere Hp sitesine girmekten acizmisiniz kardesim ?
Bir tsk cok gören, insanlari enayi gören bir zihniyet gercekten yazik

Son Düzenleme: mancukya ~ 12 Mayıs 2010 15:34
Netron
13-05-2010, 12:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
468 mesaj
Alıntı: mancukya  
Bilgisayarin HPmi neden Hp sitesine bakmak cokmu zor geliyor ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/ ... ng=&product=3982401

HP MediaSmart Webcam Software
 var demi sitede burada insanlar enayi sizin basit yapmaniz gereken seyimi yapacak sizlere Hp sitesine girmekten acizmisiniz kardesim ?
Bir tsk cok gören, insanlari enayi gören bir zihniyet gercekten

Bu ne sinir :)

mancukya
13-05-2010, 16:16   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj
Alıntı: Netron  
Bu ne sinir :)
Arkadasim gercekten burada olmak yardimci olmaya calismak güzel bir duygu ama zaman icinde biktiran arkadaslar oluyor.
Format atmayi bilmeyip bu ise kalkanlar
Format atmayi biliyor diye cevresinden birine yaptirip o sahisin Drivers yüklemeyi vs vs bilmemesi gibi.

Ama burada olay cok sacma Pc Hp markali  girersin sitesine Destek tiklarsin modelini bulur webcam diye yaziyor zaten bu hazircilik kötü bir sey yani surada konuyuacarken harcadigi 3 4 dakikayi hp sitesine ayirsa zaten bulacak.
Bu sinir vs vs degil uyarma sadece hakikaten resmi sitesinde olmayip ulasmayan yada degisik sorunlarda tamam ama bu sekilde ayip cidden ve uyarmazsak gene devam edilecek.

Son Düzenleme: mancukya ~ 13 Mayıs 2010 16:17
Netron
13-05-2010, 20:24   |  #6  
Yıllanmış Üye
468 mesaj
Alıntı: mancukya  
Arkadasim gercekten burada olmak yardimci olmaya calismak güzel bir duygu ama zaman icinde biktiran arkadaslar oluyor.
Format atmayi bilmeyip bu ise kalkanlar
Format atmayi biliyor diye cevresinden birine yaptirip o sahisin Drivers yüklemeyi vs vs bilmemesi gibi.

Ama burada olay cok sacma Pc Hp markali  girersin sitesine Destek tiklarsin modelini bulur webcam diye yaziyor zaten bu hazircilik kötü bir sey yani surada konuyuacarken harcadigi 3 4 dakikayi hp sitesine ayirsa zaten bulacak.
Bu sinir vs vs degil uyarma sadece hakikaten resmi sitesinde olmayip ulasmayan yada degisik sorunlarda tamam ama bu sekilde ayip cidden ve uyarmazsak gene devam edilecek.

"Senden haklısın" ama suç modlarda buraya gelen her soruyu buraya yolluyorlar. daha öncede söyldiğim gibi cevaplana her sorunu indexsi olması gerekli.