win 7 Aero peek özelliği sorunu

GoXeLLL
07-10-2009, 00:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

öncelikle merhabalar.windows7 7262 multilaunge sürümü yüklü. ekran kartım paylaşımsız ati radeon x1400 256mb. sürücümüde güncelledim ama aero peek özelliğini kullanamıyorum (saydamlık ve aero peek özelliğini etkinleştir seçneği silik yani işlem yapamıyorum) ve win tusu + tab a basıncada geçişler olmuyor. desteklemediğini düşünüyorum ama arkadasımın ekran kartı intel yani benim kartımdan daha düşük olmasına rağmen o kullanabiliyor.

Hayalet 26
07-10-2009, 01:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Windows deneyim dizini puanlaması yaptınız mı.Puanlamada grafik puanı 1.0 yada daha düşük çıkarsa aero özelliğini kullanmanız zor.Ekran kartınız bana yetersiz gibi geldi...

OSMAN BAĞÇEVAN
07-10-2009, 02:17   |  #3  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

bilgisayarım/özellikler/performans/ayarlar/en iyi görünüm için ayarla/uygula/tamam/tamam
deyin bakalım , sonuç değişicek mi ?

AyPrensii
07-10-2009, 10:44   |  #4  
AyPrensii avatarı
Yıllanmış Üye
747 mesaj

Yada ŞöyLe Birşey YapabiLirsiniz ; Başlattan Arama Menüsü Var Oraya GeLip SORUN Yazınca Sorunları Bul Ve Çöz Adında Bişrşey Çıkacaktır. Onu tıklayıp Sorunlar Arasından AERO özelliğinde Sorun Varmı Yokmu Öğrenirsin. AYrıca Windows 7 Sorunları Otomatik Olarak Düzeltiyor. Ztn Otomatik Onarma Butonu İşaretLidir..

Recep Baltaş
07-10-2009, 11:50   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Build 7600 kurun derim. Belki de o sürüm için sürücü desteği olmayabilir ya da sorunlu olabilir. Ayrıca kartınız çok eski. Arkadaşınızdaki intel kart eminim daha yenidir.

GoXeLLL
07-10-2009, 14:33   |  #6  
OP Taze Üye
17 mesaj

çok teşekkür ederim sanırım sorun ati driverindenmiş. vista için olan driverini yükledim ve su an sorunsuz kullanıyorum..

hasan55
21-11-2009, 15:59   |  #7  
Taze Üye
16 mesaj

ilk yazan arkadaş doğru yazmış ona göre yap işini

cHewRoKee
27-11-2009, 00:08   |  #8  
Taze Üye
18 mesaj
Alıntı: GoXeLLL  
öncelikle merhabalar.windows7 7262 multilaunge sürümü yüklü. ekran kartım paylaşımsız ati radeon x1400 256mb. sürücümüde güncelledim ama aero peek özelliğini kullanamıyorum (saydamlık ve aero peek özelliğini etkinleştir seçneği silik yani işlem yapamıyorum) ve win tusu + tab a basıncada geçişler olmuyor. desteklemediğini düşünüyorum ama arkadasımın ekran kartı intel yani benim kartımdan daha düşük olmasına rağmen o kullanabiliyor.
Alıntı: GoXeLLL  
öncelikle merhabalar.windows7 7262multilaunge sürümü yüklü. ekran kartım paylaşımsız ati radeon x1400256mb. sürücümüde güncelledim ama aero peek özelliğini kullanamıyorum(saydamlık ve aero peek özelliğini etkinleştir seçneği silik yani işlemyapamıyorum) ve win tusu + tab a basıncada geçişler olmuyor.desteklemediğini düşünüyorum ama arkadasımın ekran kartı intel yanibenim kartımdan daha düşük olmasına rağmen o kullanabiliyor.
[url=../kisisel/113620/]NoquitgamE[/url]  arkadaşa katılıyorum. we ayriyeten teşekkür de ediyorum.

Başlat'aSORUN yazıyosun. Ana başlıklarla nerde ne sorun warsa sana gösteriyor.Sende ordan SAYDAMLIK VE DİĞER GÖRSEL EFEKTLERLE İLGİLİ SORUNLARI BULVE DÜZELT seçeneğini seçiyosun. sonra zaten  kendibulup düzeltiyor.bendeki masaüstü pencere denetleyicisimi neyse kapalıymış galiba yadahatalı. işte onu düzeltti

Windows /'yi gerçekten çok sewdim. ağ sorunlarındantut hemen hemen herşeye kadar kendi hallediyor sorunları. Pek bibilgisayar bilgisine gerek yok.

TÜRKÇE'NİN 1 EKSİĞİ YOK... YA SENİN...!!!

cHewRoKee
27-11-2009, 00:10   |  #9  
Taze Üye
18 mesaj
Alıntı: NoquitgamE  
Yada ŞöyLe Birşey YapabiLirsiniz ; Başlattan Arama Menüsü Var Oraya GeLip SORUN Yazınca Sorunları Bul Ve Çöz Adında Bişrşey Çıkacaktır. Onu tıklayıp Sorunlar Arasından AERO özelliğinde Sorun Varmı Yokmu Öğrenirsin. AYrıca Windows 7 Sorunları Otomatik Olarak Düzeltiyor. Ztn Otomatik Onarma Butonu İşaretLidir..
çok teşekkür kardeş. ayrıca teşekkür etmek istedim...