win 7 başlangıç onarma sorunu

tek5
31-01-2016, 22:39   |  #1  
tek5 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

win 7 cdsi ile format atınca yüklemeden sonra işlem tamamlanıyodu tekrar win 7 yükle yazısı ekrana geliyodu bende cdyi çıkartıp aynen tekrar yüklesin dedim 2 kere 2sindede işlam tamam yükleme tamamlanıyor diyip win 7 yükleniyodu sonra 24 saat sonra sabah pcyi açınca ekrana başlangıç onarma yazısı çıktı kapatıp açsamda win ekranı açılmıyo başlangıç onarma çıkıyodu bende bu akşam cd ile format attım bu sefer sorunsuz yüklendi ama yarın ne olacağı belli değil tekrar başlangıç onarma çıkarsa ne yapayım hayır başlanıç onarma çıkınca başka işlemde yapmıyo tekrar tekrar dönüp duruyo inşallah yarın bi sorun çıkmazsa buraya bildiririm :) :) :)

tek5
01-02-2016, 21:12   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

herhangibir sorun yok arkadaşlar dediğim gibi usb ile felan format atılamıyosa en güvenilir olan dvdye yazdırıp öle atın dün ben format atarken tekrar yükle yazısı çıkıyodu biostan şans eseri exitte savediye başlayan yazı var onun 2ncsinde costum yeri var şans işte ona tıkladım sorunsuz format attım otomatik dvd ayarı yaptı şans  bu konun altına bilen arkadaşlar anlattıklarımı özetlerse diğer arkadaşlara yardımı olur teşekkürler ...