Win 7 de win media player - WLM 9 sorunu

karnivor
18-01-2010, 01:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

pek önemli bir sorun değil ancak düzeltmek için uğraştım  ve başaramadım bu yüzden takıntı haline geldi onun için buraya yazmaya karar verdim.

sorunum media playerdaki WLM eklentisinin doğru çalışmaması. playerda ve WLM da eklenti aktif durmdayken sadece bir parçayı bitene kadar gösteriyor arkasından çalınan şarkıları göstermiyor player çalışırken WLMden eklentiyi kapatıp açıyorum yine düzelmiyor playerdan kapatıp açıyorum durum yine aynı.seçeneklerden de giriş yaptım değişmedi. anca playerı kapatıp şarkıya çift tıklayıp açınca eklenti çalışıyor tabi tek şarkılık yine.bunun için önerebileceğiniz birşey varmı???

kullandığım sistem Win 7 Ultimate RC Yapı 7100
Win 7 nin diğer versiyonlarında (RC yada Normal) bu problem yaşayanlar varmı?
Media player 11 yüklesem düzelir mi?
Bu arada microsoftun sitesinden indirip media player 12 yi tekrar kurmak istedim "Kullandığınız sistem NT4" gibi bişiler yazdı ve media playerın 6.5 verisiyonunu önerdiSoru

clickonline
18-01-2010, 01:20   |  #2  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
459 mesaj

Winamp kullansan hem ses MP'a göre daha iyi ve şurda türkçe karakterli mp3 isimlerine destek veren yamada var.

http://windowsclick.blogspot.com ... ekli-winamp-ne.html

karnivor
18-01-2010, 16:20   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

ben kafaya taktım bunu illa düzeltmem lazım.ses konusunda problem yok hoparlörlerim yetiyor zaten. sorundan kaçmak yerine çözüm armak daha iyi.klavyede de problemim var aslında sesi kapatıp açan düğme çalışmıyor azaltıp çoğaltabiliyotum bide hesap makinesi kısayol tuşuna basınca iki tane açıyordu  ama şimdi problem yok.sıkıntı devam ederse yeni bir konu açcam :D  ilgilendiğin için teşekkürler.

clickonline
18-01-2010, 22:59   |  #4  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
459 mesaj

Hoparlörlerin altın kaplama olsa farketmez Winamp'in ses kalitesi MPda yok.

lostnick
09-06-2010, 12:31   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

merabalar karnivor aynı problemi ben de yaşıyorum çözebildin mi merak ettim kolay gelsin..