win xp+sp2

afidan
08-06-2006, 16:00   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

bir formdan win xp yi sp2 entegre edilmiş şekilde indirdim ama ikon bilinmeyen şekilde ve açılmıyor. 570 mb büyüklüğünde indirdim ama açıp kurmak veya cd ye aktarmak istiyorum nasıl açabilirim.

chiemsee111
08-06-2006, 17:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
388 mesaj

Dosya üzerine maus ile yaklsinca bir aciklama balonu acilir ve genelde ne tür bir dosya oldugu (uzantisi) orada görünür. Görünmez ise Sag tiklayip özelliklerine gel ve orada uzantiyi ara.. Büyük ihtimalle winrar dosyasi. Eger öyle ise acmak icin winrar indirmen gerekiyor.

Recep Baltaş
10-06-2006, 15:15   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
chiemsee111
Dosya üzerine maus ile yaklsinca bir aciklama balonu acilir ve genelde ne tür bir dosya oldugu (uzantisi) orada görünür. Görünmez ise Sag tiklayip özelliklerine gel ve orada uzantiyi ara.. Büyük ihtimalle winrar dosyasi. Eger öyle ise acmak icin winrar indirmen gerekiyor.

Hayır...

İndirdiğiniz dosya bir ISO dosyasıdır.O dosyayı nero ile kalıbı diske yazdır seçeneğile yazdırmalısınız.Yoksa çılşmaz.

Bu arada forumlardan asla windows indirmeyin virüslü veya trojanlı olma ihitmali &80 dir.Zaten bu lisans a aykırıdır.

MYSEKO
10-06-2006, 21:43   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj
Recep Baltaş
chiemsee111

Hayır...

İndirdiğiniz dosya bir ISO dosyasıdır.O dosyayı nero ile kalıbı diske yazdır seçeneğile yazdırmalısınız.Yoksa çılşmaz.

Bu arada forumlardan asla windows indirmeyin virüslü veya trojanlı olma ihitmali &80 dir.Zaten bu lisans a aykırıdır.

doğru