Win7 enterprise kullanıcı sorunu

Toxic
04-04-2010, 12:42   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

arkadaşlar sistemimi çeşitli sorunlar nedeniyle dün formatladım ve yeniden win7 enterprise kurdum.sorun windows un beni yönetici değilde standart kullanıcı olarak görmesi.sistemde hiçbir değişiklik yapamıyorum yönetici parolası istiyor onuda kurulumda girmedim bu sorun yüzünden sistemi iki defa formatladım lütfen yardım edin

Son Düzenleme: Toxic ~ 04 Nisan 2010 12:58
Kapalı Hesap (135391)
04-04-2010, 13:37   |  #2  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Formatlarken şifre koysan ?

Toxic
04-04-2010, 14:06   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
3,600 mesaj

?

Erhan Tiryakioğlu
04-04-2010, 14:50   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Bunun İçin Format atmak mı Gülesim geldi neyse bak buyur :)

Arkdaşımız kolayca anlatmış : )

arkadslar bizzat kendim denedim bunu şimdi bi bilgisayara oturdunuz actıgında windows sizden sifre istio sizin yapacagınız sudur ctrl+alt+del tuslarına basın sonra kücük bi ekran cıkcak kullanıcı yerindeki ismi siln ve sunu yazın Administrator 
bunu yazdıktan sonra sifre bölumune bişi yazmadıan enterleyın pc ye girdiniz şimdi yapcagınız olay baslat>denetim masası>kullanıcı hesapları bu yolu takıp ettıgınızde orda iki kullanıcı hesabı olcak birisinde administrator yazcak ikincisinde bi kullanıcı adı o kullanıcı adı yazana tıklıorus seceneklerden parolayı kaldır veya degiştir diorus size eski parolayı sormadan kaldırır veya degiştirir sonra pcyi yeniden baslatın size hiç bişi sormadan windowsu acar  

not: kullanıcı admine şifre koyduysa giremezsiniz ordada şifre ister