win7 formatın son işleminde hata sorunu

tek5
13-01-2016, 16:59   |  #1  
tek5 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

s.a arkadaşlar

pcye 1 kere 2 kere format attık ondan sonra format atılmıyo abim kendi pcsinden usb atarak format atmayı denedi formatın son işleminde hata yazısı çıkıyo tamam deyince pc eski haline dönüp işlemleri başa alıyo bugün netten win 7 indirip deamon tools ile format atmayı denedim aynı hata yine oldu 3 4 kere denedim yine olmadı pcye truva atmışlar adamlar format atmasın diye herhangibir program atmış olabilirlermi bi ara salaklık yapıp ip yi internetten paylaşmıştım cahil kafayla ordan trojan attılar bu sorun nedir özetini geçiyim formatın tüm işlemlerini yapıyorum güncelle kaydet felan diyo son işlemden sonra ingilizce bi yazı çıkıyo sonra bilgisayar en başa dönüyo sorun nedir arkadaşlar ???

Selim_C
13-01-2016, 23:41   |  #2  
Selim_C avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
157 mesaj

Hackerliğin o kadar ilerlediğini sanmıyorum   Kahkaha   (İlerlemişse haberdar edin :D)

Soruna gelirsek; #Ya Iso dosyası bozuk,

#Ya da düzgün bir programla yazdırmıyorsun. Bu programı kullanarak yaz. (Ayrıca formatı doğru atmıyor da olabilirsin. Linki incele..)

#Daha fazla detay verebilir misin? Pc Marka/Model?, Hangi işletim sistemini yüklüyorsun?, Mimarisi ne? (x32/x64), Çıkan İngilizce yazıda ne yazıyor? vs.

İyi forumlar..

Son Düzenleme: Selim_C ~ 13 Ocak 2016 23:42
tek5
14-01-2016, 19:46   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj
Alıntı: Selim_C  

Hackerliğin o kadar ilerlediğini sanmıyorum Kahkaha (İlerlemişse haberdar edin :D)

Soruna gelirsek; #Ya Iso dosyası bozuk,

#Ya da düzgün bir programla yazdırmıyorsun. Bu programı kullanarak yaz. (Ayrıca formatı doğru atmıyor da olabilirsin. Linki incele..)

#Daha fazla detay verebilir misin? Pc Marka/Model?, Hangi işletim sistemini yüklüyorsun?, Mimarisi ne? (x32/x64), Çıkan İngilizce yazıda ne yazıyor? vs.

İyi forumlar..

Operating System: Windows 7 Professional 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.110408-1633)
           Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
System Manufacturer: INTEL_
       System Model: DG33BU__
               BIOS: Default System BIOS
          Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU     E8400  @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
             Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 4030MB RAM

valla bilgiler bunlar kardeş

Selim_C
14-01-2016, 23:26   |  #4  
Selim_C avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
157 mesaj

Dediğim şekilde formatı attın mı?

#Iso bozuktur. Tavsiyem başka bir Iso bul, indir..

Ayrıca Pc Marka/Model'ini de versen iyi olurdu.

Bunun için dizüstü Pc'lerde bili çıkarıp pildeki Marka ve Model yazan kısma bakmalısın. Yada halen Pc'nin etiketi varsa oradan da bulabilirsin.

Eğer kasa ise onu sadece etiketiyle öğrenebilirsin (-diye biliyorum..)

İyi forumlar.. (: