win7 nvidia physx kurulum hatası

ooutrage
16-09-2011, 07:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

nvidia physx kurulum hatası neden olduğunu bilmediğim bi sebepten bu şekilde hata veriyor.
Win7 home premium tamamen orjinal 64 bit. Fotoda da gördüğünüz gibi setup bu sekilde kalıyor ve yükleme yapmıyor... :( bi el atarsanız çok sevinirim. Metro 2033 için uğraşıyorum ama bir türlü çalışmıyor.:(

tüm gerekli gereksiz teknik özellikler tüm updateleri yaptım sadece nvidia physx kaldı

•                                         İşlemci Üreticisi                                        Intel®
  •                                         İşlemci Modeli                                        Core™ i7
  •                                         İşlemci Numarası                                        2630QM
  •                                         İşlemci Hızı                                        2 GHz
  •                                         İşlemci Hızı-Hızlandırılmış                                        Turbo Boost ile 2.90ghz
  •                                         Bellek                                        8 GB
  •                                         Disk Kapasitesi                                        750 GB
  •                                         Disk Dönüş Hızı                                        5400 rpm
  •                                         Ekran Boyutu                                        15,6"
  •                                         Ekran Kartı Belleği                                        2 GB
  •                                         Ekran Çözünürlüğü                                        1366 x 768 px
  •                                         Ekran Kartı                                        AMD Radeon HD 6770M (2 GB GDDR5 ayrılmış)
  •                                         İşletim Sistemi                                        Windows 7 Home Premium
  •                                         Ağırlık                                        2,91 kg
  •                                         Ön Bellek (L2 Cache)                                        6 MB
  •                                         Veri yolu Hızı                                        1333 MHz

Son Düzenleme: ooutrage ~ 16 Eylül 2011 07:29
mesut53
16-09-2011, 08:08   |  #2  
mesut53 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
294 mesaj

Bilgisayarında yüklü olan nvidia physx'i kaldır ve şunu yükle http://www.nvidia.com/object/physx-9.10.0513-driver.html

ooutrage
16-09-2011, 17:54   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

yükledim şuan yine metro 2033 çalışmıyo ve physx setup aynı hatayı veriyo

Son Düzenleme: ooutrage ~ 16 Eylül 2011 18:08
ooutrage
16-09-2011, 18:18   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

arkadaşlar sorunu çözdüm oyun updatelerini yaptım sorunsuz çalıştı teşekür ederim

ooutrage bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
hitman59
18-10-2011, 22:47   |  #5  
Yeni Üye
22 mesaj

bende ilk mesajda ki hatayı alıyorum fakat ekran kartım ati tüm özellikler uygun fakat bi türlü yükleyemiyorum nasıl olcak Allah rızası için yardım edin çıldıracam

Connor
13-01-2014, 19:01   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Kardeş nasil yaptiğini lutfen açık ve detaylı bir şekilde söyle.Resim falan koy lutfen bizde anlayalım.Bu arada bende de bu hatayi yeni aldıgım HomeFront oyununda seninki gibi PhysX kurulumu donup kaliyor.Yardim et nlur.Bu arada oyunu satın aldım.Üzgün