windows 2000 administrator şifresini kırmak

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
23-10-2005, 14:27   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
213 mesaj

ben win 2000 de sınırlı hesaptayım.
yönetici hesabını kırmam gerekiyor.
yükleme yapamıyorum disket ve cd rom çalışmıyo sadece usb girişi var

administratör şifreli bunu kırmasını bilen baba yiğit,erkek varsa yardım edebilirmi ama hiç sanmam ama neyse iyi çalışmalar.........

susarac
23-10-2005, 20:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
150 mesaj

şifre kısmına "bruncak" yazmayı dene

LiL_CaT
24-10-2005, 07:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

Veya bilgisayar açılırken f8e basıp pc'i güvenli modda çalıştır.Sonra yönetici hesabındaki şifreyi kaldır.Normal olarak baslat pc'yi herşeye erişebilirsin. (Xp'de oluyor ama 2000 kullanmadıgım için emin değilim)

alkem
27-10-2005, 18:58   |  #4  
Yeni Üye
25 mesaj

Hayır arkadaşım..Hiç birşey yapamazsın o şekilde..Bir de mederator olmuşsun.Kim yaptıysa ??

Arkadaşlar nt/2000/2003/xp için admin ve bilimum kullanıcı adı şifresini kırmak için.Ek bir programa ihtiyaç var."Erd 2005" aratın bulursunuz..Bu aynı bir işletim sistemi gibi tasarlanmış.Cd ye yüklüyorsunuz.Boot özelliği de mevcut.Cd den başlatın bilgisayarınızı normal windows açılır gibi açılıyor..Daha sonra normal masa üstü geliyor.Yani fake işletim sisteminin masa üstü.Menülerde unlock var onu seçiyorsunuz.Daha sonra size sistemde bulunun kullanıcıların listesi veriliyor.İstediğiniz hesabı seçip yeni bir parola oluşturuyorsunuz.Hepsi bu..Normalde windows'da,şifreler winnt nin içinde bir dll yada sys uzantılı bir dosya da tutulur şifrelenmiş bir şekilde.Bunu normalde yapamazsınız yani bu şifre algoritmasını bilmeden kıramazsınız.Ama bu program bu algoritmayı bildiği için şifreyi değiştiriyor..
Kolay gelsin..

alkem
27-10-2005, 19:01   |  #5  
Yeni Üye
25 mesaj

Hatta daha da ayrıntılı bilgi için

Banned
29-10-2005, 14:31   |  #6  
OP Banlandı
213 mesaj

daha da katılmak isteyenler katılabilir bilgisi olan yok mu?

LiL_CaT
29-10-2005, 16:03   |  #7  
Yıllanmış Üye
385 mesaj

alkem sen kendi işine bak.Windows'un hiçbirinde Admin Şifresini kıramazsın.Sadece administrator hesabı ile giriş yapıp konulmuş şifreyi kaldırırsın.Eğer bilgimden şüphe ediyorsan www.google.com adresine girip nickimi aratabilirsin

Banned
29-10-2005, 16:57   |  #8  
Banlandı
191 mesaj

bu şakamı yaw.moderatör dostum bu lafım sana değil am diğer arkadaşa ğır olacak ama uygun gör lafımı ohaaaaa be yuhhh nebu boncukmu admini kırıyormuş aslındaohadan başka bişeydaha derimde neyde.kıramssınızzz borumuydu bu kırıyorsunuz daha kullanıcı hesabı ne onu bilen yok.xp ve 2000 kurulumda oluşturduğunuz kullanıcıya admin üyeliği verir gerçek admin değildir.bundan başka yorum yapıp saçmalamak öküzlük.2000 de biraz farklı iş kullanıcı adı girilen yer varya açılışta oraya administrator yazın ve entere basın gerçek admin ozaman çıkar meydana ama eğer gerçek adminede şifre konmuşsa kırıllllmazzzzz.admin olarak girincede yönetim konsolundan yeni user oluştur diyerek sınırsız sınırlı yada başaka guruba üye user açılır.xpde ise açılışmenüsü geldiğinde hiçbirşey yazmadan ctrl+alt+delete kombinasyonunu 2 kez tekrarlayıp gerçek admine geçilir.umarım başka geri zekalı fikri olan yoktur.bu laf atan dangalak sen önce bi microsofta yada gerçekten butip konularla ilgilenen gerçek hackerlara danışsana mankafa.

Banned
30-10-2005, 12:29   |  #9  
OP Banlandı
213 mesaj

çüş oha ne hakaret ediyosun? insan mısın sen.
bilmiyoruz burdan öğreniyoruz.
şifersini kıran bildiğim kişiler var fakat bu kişilerle muhattap olamıyorum. olamam da. ama win2000 de sınırlı hesaptan yönetici hesabının şifresi kırılıyor.
hatta bunu adam laptop u ile bilgisayara bağlayıp şifreyi öğreniyor!
bir daha hakaret etmene gerk yok insanlık öğren biraz adamım

susarac
30-10-2005, 21:59   |  #10  
Yıllanmış Üye
150 mesaj

sayın scream730 şunu untma bilgisayarda hiç bir şey imkansız değildir... hele böyle bir şey asla...ayrıca nasıl bir hitap tarzıdır bu senin burda hiç kimseye hakaret etme hakkın yok....aklını başına al... ona göre davran... ayrıca sayın modaratör nasıl oluyor da böyle bir mesajı yayınlıyorsunuz....burası rating kazanılacak bir ortam değil... lütfen herkes buna göre davransın.... ya da çekip gidin....

Eyüp Korkusuz
31-10-2005, 18:26   |  #11  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Chip forumlarında hack ,crack ve benzeri kötü amaç giden konuşaları konuşmak ve bunlara cevap yazmak yasaktır. Forum kurallarına aykırı mesaj ve konu açıldığı için konu kilitlenmiştir.