windows 2003 acil yardım

hasan_hasan
13-11-2006, 01:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar internet server oluşturmak içinwindows 2003 enterprise edition kurdum sistem çalışıyor fakat bir problem var ki çözüm bulamadım.

Ana server bilgisayarını kapattığım yada restart ettiğim zaman routing and remote access programını devamlı olarak yenilemem gerekiyor Ana server dahil olmak üzere internet bağlantısına ulaşamıyorum ancak bu bahsettiğim servis üzerinde belkide bilinçsizce servisi açıp kapattıktan sonra tahmini 15 dk sonra sistem kendine geliyor

Acil yardıma ihtiyacım var acaba çalıştırmam gereken herhangi bir servis daha varmı yada bu problemi yaşayan herhangi bir arkadaşım varmı yardımlarınızı bekliyorum

breaker_
22-11-2006, 10:17   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

format at kardeşim en kolay ve temiz yolu

freekays
29-01-2007, 03:57   |  #3  
freekays avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
597 mesaj

ben kurdum yalnız
crack lisini :))
2 milyar param yoktu şimdi de yok
yaa ne uğraşıyosunuz
elinizdeki pc mynette okey oynamak için yapılmış
bi sürü iş çıkarıyosunuz başınıza

naturella
18-04-2007, 04:02   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj
hasan_hasan
arkadaşlar internet server oluşturmak içinwindows 2003 enterprise edition kurdum sistem çalışıyor fakat bir problem var ki çözüm bulamadım.

Ana server bilgisayarını kapattığım yada restart ettiğim zaman routing and remote access programını devamlı olarak yenilemem gerekiyor Ana server dahil olmak üzere internet bağlantısına ulaşamıyorum ancak bu bahsettiğim servis üzerinde belkide bilinçsizce servisi açıp kapattıktan sonra tahmini 15 dk sonra sistem kendine geliyor

Acil yardıma ihtiyacım var acaba çalıştırmam gereken herhangi bir servis daha varmı yada bu problemi yaşayan herhangi bir arkadaşım varmı yardımlarınızı

stern
18-04-2007, 09:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

Sadece remote accsess servisindemi sorun yaşıyorsunuz.Sisteminizde virus programı var mı varsa hangisini kullanıyorsunuz birde event ID ye herhangi bir hata mesajı düşmüşmü kontrol edebilirmisin....