windows 32bit 4gb ve 8 gb sorunlarına çözüm

ertugrul_121
22-04-2012, 15:41   |  #1  
ertugrul_121 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
164 mesaj

link:::::   

İNDIR

http://rapidshare.com/files/3089 ... 86__11.11.2009_.rar

önce programı yönetici olarak çalıştırın.

sonra ortadaki dikdörtgen kutuya basın kutu cıkıcak tekrar basın okleyin

siyah msdos ekranı gelicek orda Y ye basın. pc yeniden başlicak dokunmayın,açılırken işletim sistemi seç dediğinde window7 128 gb yazanı seçin.

pc açıldığında artık 4 gb ve üzerini görücektir
.
sonra üsteki resimdeki gibi başlat kurtarmaya gelin ve işletim sistemi açılış bekleme zmn kutucuğundaki tik işaretini kaldırın.
birdaha açılışta beklemesin pc.

ve artık 4 gb windows 7 miz hazır. güle güle kullan Türkiye

http://rapidshare.com/files/3089 ... 86__11.11.2009_.rar

ram larını kontrol etmek için

program kaç slotunuz varsa ordaki ramı görüyor hızını  denedim

http://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/1.60-setup-en.exe

Son Düzenleme: ertugrul_121 ~ 15 Haziran 2012 00:02
Joker65
22-04-2012, 15:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
2,229 mesaj

benim böyle bir sorunum yoktu ama olanlar için yararlı bir konu.teşekkürler.

Recebow
22-04-2012, 16:22   |  #3  
Recebow avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
550 mesaj

Bu yaptığınız işlem tehlikeli kernele müdahale ediyor bilgisayarınızı savunmasız hale getirebilir rusların yaptığı şeylere güven olmaz 64 bit windows yükleyin en temizi.

Kapalı Hesap (200174)
22-04-2012, 16:41   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: Recebow  
Bu yaptığınız işlem tehlikeli kernele müdahale ediyor bilgisayarınızı savunmasız hale getirebilir rusların yaptığı şeylere güven olmaz 64 bit windows yükleyin en temizi.
Evet en temizi o böyle saçma programlarla 32 bit sisteme rami göstermek ne kadar doğru veya o ramler ne kadar sağlıklı çalışır...sorgulamak lazım
3 gb üstü ram istiyorsan 64 bit en temizi...

Joker65
22-04-2012, 16:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
2,229 mesaj

http://www.fulloyun.com/customavatars/avatar114979_8.gif

Jubei76
22-04-2012, 17:50   |  #6  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj
Alıntı: Recebow  
En güzel yorum budur...

Kapalı Hesap (153334)
23-04-2012, 09:58   |  #7  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

30 tane crakli oyun yüklüyonuz crakli key genli program çalışıyor windows loader yapıyonuz onlarda virüs yok onlar savunmasız bırakmıyor yararlı bir program savunmasız bırakıyor oda ilginç.
Yani windows u korsan kullanıp loader crack ativasyon yapmıyan varmı.
Bu tur programlar zararsız denecek kadar küçük tehlike arz eder.Yaptıgınız crackler biosa işleyip ekran kartını ses kartınız anakartınızı yakıyor halen korsan kullanıp loader yüklüyorsunuz.Savunmanız loader yükleyince tam oluyormu.Sonuçta loaderda kerneli değiştiriyor.
Oyuzden lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın...Ben kendim denedim hem hızı arttırıyor hemde windows 7 32bitin gücü 64bite eşit oluyor.Test edin görün.Bunu yazılımla yapıyor.Crackler öyle değil.Loaderlar bunu donanımla yapıyor.Buda bilgisayarın bozulmasına neden oluyor.Niye acer samsung asus logoları çıkıyor zannediyorsunuz.Makinenin içine ediyor.Bizzat test ettim.Donanımlar makinenizi laptop zannediyor ona göre hareket ediyor.Bekleme konumuna geçince siz dışarı çıktınız gezdiniz bilgisayar açık gelince bilgisayar kitlenmiş.Bastınız power a bilgisayar bir daha açılmadı geçmiş olsun kına yakın.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (47771) ~ 23 Nisan 2012 10:11
Kapalı Hesap (153334)
23-04-2012, 10:12   |  #8  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Dünyanın en büyük zararlı yazılımı windows 7  ve vista crack.Xp ninki donanıma zarar vermez.

okuduktan sonra araştırın dedigime geliceniz.

https://www.chip.com.tr/konu/wind ... zi-alarm_16504.html

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (47771) ~ 23 Nisan 2012 10:14
black_flood
23-04-2012, 12:41   |  #9  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Dünyanın en büyük zararlı yazılımı windows 7  ve vista crack.Xp ninki donanıma zarar vermez.

okuduktan sonra araştırın dedigime geliceniz.

https://www.chip.com.tr/konu/wind ... zi-alarm_16504.html

arkadaşım kernel çekirdeği windows' un kökü diyebiliriz. bu daha öncede tartışıldı. kernel çekirdek yapısını bildiğini var sayıyorum senide o kodu paylaşanıda ben olsam yerinizde başkasının yaptığı yerine kendinize ve bilginize güvenip tek tek ellen oturur kernel çekirdeğini açar 64 bit kernel çekirdek içeriği ile birlikte karşılaştırıp değiştirin görelim. hiçbir zaman kernel çekirdeği ile oynamak faydalı değildir.

eğer kendin yapamıyorsan kulaktan dolma şeylere kanıpta yapmayın. windows 2000 datacenter edition versiyonuda 32 bit mimaridir ama 36 gb ram adresleyebiliyor alın size örnek 32 bit kernel kodu gerisi yeteneğinize kalmış yapın bizde başardı diyelim.

confickerbelasi
23-04-2012, 13:43   |  #10  
confickerbelasi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
925 mesaj

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495
alın size Bill amcadan 64bit 7enterprise 192Gb'a kadar ram desteği var tertemiz indir yazdır dvd+r'ye dvd-r yada 4x yadır kalıbı boot eder kurur sun ikinci olarak kur kayıp olmasın dersen.

ertugrul_121
23-04-2012, 22:09   |  #11  
ertugrul_121 avatarı
OP Yıllanmış Üye
164 mesaj
Alıntı: confickerbelasi  

alın size Bill amcadan 64bit 7enterprise 192Gb'a kadar ram desteği var tertemiz indir yazdır dvd+r'ye dvd-r yada 4x yadır kalıbı boot eder kurur sun ikinci olarak kur kayıp olmasın dersen.
verdiğin adres çalışmıyor denendi neden 32 bit te verim alan makinayı 64 bite çeviriyim çünkü 64 bit en 4 çekirdek 8 gb ram la iyi çalıştıracak makinadır

ben  size sunduğum program 128 gb kadar ram desteği sunuyor

craclı olsun olmasın mıcrosoft takip ediyor  ne yaptığınızı

birde kendini uzman sanan arkadaşlar var neymiş :)

tehlikeliymiş  söyle siz win 7 cracklı değilse ve orjinal güvende hissediyorsanız  mıcrosoftun siizin pc her açtığınızda internet olduğunda ne yaptığınızı ne yüklediğinizi otamatik olarak sunucusuna kayıt eder

internetim yok diyen arkadaşlarımıza sesleniyorum internete bağladığınızda nezaman kadar ne yaptığınız otamatik olarak kayıt edilir microsoft hata merkezine yollanılır.

siz işlem yapmamanıza rahmen modemin ışıkları devamlı yanar ama ilk açtığınızda ve kapattığınızda çünkü  hata işlemleri adnında

mıcrosoft  sizin bilgilerinizi kayıt eder ve bir sorun çıktığında gerekli kişilere manevi ve maddi yardım eder bilesiniz....

bilgi: gerekli istibaratla toplanmış ve tüm microsoft  ürünlerin temel olarak bilgi için kurulmuş örgüttür..

Son Düzenleme: ertugrul_121 ~ 23 Nisan 2012 22:20
black_flood
24-04-2012, 14:15   |  #12  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj
Alıntı: ertugrul_121  
verdiğin adres çalışmıyor denendi neden 32 bit te verim alan makinayı 64 bite çeviriyim çünkü 64 bit en 4 çekirdek 8 gb ram la iyi çalıştıracak makinadır

ben  size sunduğum program 128 gb kadar ram desteği sunuyor

craclı olsun olmasın mıcrosoft takip ediyor  ne yaptığınızı

birde kendini uzman sanan arkadaşlar var neymiş :)

tehlikeliymiş  söyle siz win 7 cracklı değilse ve orjinal güvende hissediyorsanız  mıcrosoftun siizin pc her açtığınızda internet olduğunda ne yaptığınızı ne yüklediğinizi otamatik olarak sunucusuna kayıt eder

internetim yok diyen arkadaşlarımıza sesleniyorum internete bağladığınızda nezaman kadar ne yaptığınız otamatik olarak kayıt edilir microsoft hata merkezine yollanılır.

siz işlem yapmamanıza rahmen modemin ışıkları devamlı yanar ama ilk açtığınızda ve kapattığınızda çünkü  hata işlemleri adnında

mıcrosoft  sizin bilgilerinizi kayıt eder ve bir sorun çıktığında gerekli kişilere manevi ve maddi yardım eder bilesiniz....

bilgi: gerekli istibaratla toplanmış ve tüm microsoft  ürünlerin temel olarak bilgi için kurulmuş örgüttür..

Saqnırım kuyruk acın çok büyük ve anlamak zorda değil benim gizlim saklım yok elimdeki dvd içeriklerini yada muhasebe yazılımıma ait olan bilgileri münasip şekilde gerekeni yapacak halide yok illegal durum söz konusu ise sürekli yaptığım işlemlerde elbetteki müdahale edecekler topladıkları bilgi ile banamı soracaklardı uygunsuz davranıştasın microsoft olarak tespit ettik yaptırım yapmamızı istiyorsan şuna istemiyorsan buna diye. saçmalamışsın iyice. adamlar istedikten sonra kıytırık bir mp 3 yüzünden donunu bile alır sen daha bilginin 3. taraf şahıslara gitmesinden bahsediyorsun en azından microsoft bilen bir firma o crack yada kernel çekirdeğine müdahale ile açık kapı oluşturan şahsın resmi ve yazılı şartnamesi var mı hiçbir şekilde yaptırım yapmayacağım yasalar dahilinde kullanırsan yada bankandaki hesabı boşaltmayacağının ?

ertugrul_121
25-04-2012, 05:33   |  #13  
ertugrul_121 avatarı
OP Yıllanmış Üye
164 mesaj

sonuçta gitmiyormu  bilgilerin daha nee adamlar ıpone  daki resim yerini buluyo benim söylediğim

adamlar crack ve yamalarda tehlikeli oluyor diyor
bazıları sonuçta yine takip ediyor mıcrosoft