windows 7 açılış sorunu!!!!

melih1084
02-10-2010, 20:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşLar benm sorunum windows açıLıyor yazısı çıktığında windows ambLemi qeLmeden windows donuyor. Daha sonra pc'nin reset tuşundan reset yaptığımda açıLıyor. Bu sorun oLmdan önce pc'nin ekran kartı, anakartı ve qüç kaynağı yanmştı yerine yeniLeri takıLdı ve üstüne format atıLdı. pc'yi tesLim aLdığımda bu sorun çıktı. tekrar serwise qötrdüm harddisk kabLosunda sorun war deniLdi ve değiştiriLdi tekrar pc yi açtğımda yine aynı sorun var ve format at düzeLir dediLer format attım düzeLmedi başLangıç onarmayı da denedim sistem geri yükLeme yaptı yine düzeLmedi ben bu sorunu nasıL çözüceğimi artık biLemiyorum ve sizLere sormak istedim..Şunuda söLeyeyim sorun sadece açıLışta war pc'nin performansında herhanqi bir sorun yok.. yardımLarınız için şimdiden teşekkürLer....

PC ÖZELLİKLERİ:
İşlemci: Dual AMD Athlon X2 2.7 ghz
RAM: 4,00 GB
Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400 series
Anakar çipseti: nVIDIA nForce 6100-4xx, AMD K10
İşletim sistemi: Micrososft Windows 7 Home Premium 32 bit

Kapalı Hesap (172709)
03-10-2010, 01:54   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

belkide en iyisi bilgisayari yeni birtanesiyle deyistirlmesini iste dahada mantiklis
eyer deyistirilerse o makina hasat olmus gibi
tuketici haklarina basvur sor ne yapilabilr.

Banned
03-10-2010, 02:51   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

O ekranda bilgisayar donanımları tarar ve sürücülerini yüklemeye başlar. Muhtemelen sorununuz  donanım sürücülerinizden kaynaklanıyordur. Aygıt yöneticisinden sürücü proplemi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.  Ayrıca umarım ramlerde sorun yoktur.

melih1084
03-10-2010, 14:14   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

donanım sürücüLerin de herhanqi bi sorun yok baktım. servisi aradım anLattım tekrar pc'ye  reset ata ata bozuLucak dedim en kötü ihtimaL anakart yanar bşi olmaz dio adama bak yaa :S mr today hakLsın qalba en iyisi tüketici hakLarına başwurmak.. cevpapLarınız için teş..