windows 7 bu ayar nerden ayarlanir

catli42
19-03-2010, 00:02   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam sayin saygi deger arkadaslar ben bügün windows 7 kurdum ama bir kac sorum olacakdi söyle

1.sorum söyle Internet explorer  masa üstünde yolladim okey ama ben bu sekilde olmasini istiyorum resimlen gösteriyorum

2.sorumsa söyle sag asagidaki kener cubuguna nasil desktop amlemini getirebilirim mesela bir sey yapiyorsun diyelim masa üstünü görmek istiyorum yani onu nerden nasil getirecegim  bunuda resimli anlatayim

3.sorum ise bu baslat start daki bütün programlari görmek nasil oluyor mesela xp yada vista vardi bu windows 7 de yokmu acaba

bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum

nonpasaran
19-03-2010, 01:17   |  #2  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj

1. soru
bu şekilde olmasını istiyorum demişsin ama almanca bilmeyen birinin o resimlerden bir anlam çıkarması çok zor en azından ben hiçbişi anlamadım
2.soru
bunuda tam anlamadım eğer orada açılabilir bir desktop menüsü istiyorsan alttaki resimdeki gibi olacak

3.soru
o senin dediğin xp deydi vista ve 7 de bütün programları görmek için tüm programları seçeceksin

şafak89
19-03-2010, 01:23   |  #3  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
2,521 mesaj

hocam almanca o bende no german ::)

mons
19-03-2010, 01:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
416 mesaj

1.sorunun cevabı: onu öyle yapamazsın çünkü masaüstündeki simgenin özellikleri diğeri tarayıcının özellikleri.
2.sorunun cevabı: görev çubuğuna sağ tık araç çubuklarına gel açılan listeden masaüstünü seç
3.sorunun cevabı: w.n 7 de sistem değişti artık tüm programlar diyerek bakılıyor.

nonpasaran
19-03-2010, 23:10   |  #5  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
1,216 mesaj

Valla sabah herşeyi yanlış anlamışım hepte yanlış cevap vermişim düzelteyim bari 

1 sorunun cevabı; Denetim Masası\Ağ ve Internet yolunu izle karşına çıkan pencerede resimdeki gibi sağ tıklayıp kısayolu oluştur bu senin istediğin kısayol     

2. sorunun cevabı;
ben ilk başta ne istediğini yanlış anlamışım doğrusu  burada   anlattığım gibi olacak sırf senin için yazdım bu makaleyiAğzı kulaklarına varıyor

3. sorunun cevabını zaten doğru vermişimAğzı kulaklarına varıyor

catli42
20-03-2010, 02:04   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
267 mesaj

tesekkürler sayin üsdat sag olasin emeklrin icin

bakin arkadaslar ya ben yanlis yaziyorum yada bazi arkadslar yanlis anliyorlar ama
[url=../kisisel/127217/]nonpasaran[/url]   üsdat yazmis ama

bakin ben bu sekilde vista kullaniyordum resimdeki gibi  ama malesef windows 7 olmuyor
resim

bakin buda vista oluyordu halen öbür bilgisayarda vista kurulu bunlari ordan yaptim

bir arkadas da görmüsdüm masa üntüne bu sekilde yapmisdi vistaya

be sekilde okey oluyor ama neden benim dedigim sekilde olmoyor orasini anlamadim halen yani

ama yinede ilginin alakan icin cok cok tesekkkürler

[url=../kisisel/127217/]nonpasaran[/url]

Son Düzenleme: catli42 ~ 20 Mart 2010 02:20