Windows 7'de ilk hafta nasıl geçti?

CHIP Online
28-10-2009, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows 7 yükseltmesi, kurulumu, donanım ve sürücü uyumluluğu vaat edileni verdi mi? İşte cevabı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... il-gecti_16071.html

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

Microsoft, Windows 7'nin resmi çıkışının ardından olumlu değerlendirmelerle iyi günler geçiriyor. Kullanıcılar Windows 7'ye geçerken ve olumlu rüzgarlar eserken her şey güllük gülistanlık değil.

Windows 7'nin çıkışında bazı beklenmeyen sistem hataları oldu. Üstelik hala halledilmesi gereken ufak da olsa uyumluluk sorunları var. Bazı Windows Vista kullanıcıları, daha önceki haberimizde Windows 7'ye yükseltme esnasında bilgisayarlarının sonsuz bir yeniden başlatma döngüsüne girdiğini belirtiyor.

İlk olarak Microsoft'un forumunda kullanıcılar tarafından dile getirilen bu sorun oldukça ilginç. Kullanıcılar, geçişin üçte ikilik kısmında takılma yaşayabiliyor ve sistem Windows 7'ye geçişte başarısız olduğunu ve Vista'yı geri getireceğini belirtiyor. Ama bu gerçekleşmiyor ve bilgisayar tekrar Windows 7 kuramaya kalkıyor. Bunun sonucunda da az evvel bahsettiğimiz döngü başlıyor, ama bitmiyor.

Tüm konu: Windows 7'de ilk hafta nasıl geçti?

İzleyin: Windows 7 ye Genel Bakış

Resimlerle: Windows 7 için 77 püf nokta

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 7 kurulumunda sorun yaşadınız mı?

uGuR.uK
28-10-2009, 22:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

kendi pc'mde değilde arkadaşa yüklerken bi ara oda takıldı, aynı dvd'le 2 kez denedim yüklemenin tamamlanma aşamasında takılıyor kalıyor. sora başka dvd'yi takınca devam etti, ama kendi pc'me rc'den rtm'e kadar tüm sürümleri yükledim en ufak bi takılma olmadı.

aaksel5335438174
29-10-2009, 11:15   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

ben wista hom p geçiş yaptım win 7 ye ekranda don ma var java sorunu cabası bence 7 iyi del19ic ekranda sorun var wista daha güzel