Windows 7'de İnternet Explorer sorunu

hscelikkol
04-11-2009, 23:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Windows 7 işletim sistemini ilk yüklenmesinden sonra ie8 in çalışmasında sorun yok. bilgisayara kullanılabilecek programlar yüklendikten sonra ie8 de sayfa içerisindeki bazı linklerin ayrı sekme veya pencerede açması gerekirken bu sayfalar açılmıyor. ve sayfa kod hatası veriyor, internet seçeneklerinden güvenlik bölümünde korumalı mod kısmının kapattığımda sayfa açıyor, yeni açılan sayfada başka sayfa açması gereken linkin açılması için bu sefer o sayfada korumalı modu seçmem gerekiyor. kısacası böyle abuk bir hata ile karşılaşıyorum. benim gibi karşılaşan başka arkadaş var mı acaba ?

Banned
05-11-2009, 00:02   |  #2  
Banlandı
121 mesaj

evet o konuda cok sıkıntı cekmistim bu ve bunun gibi sayisiz hatalar var zaten hangi birini sayalim

Süleyman.
05-11-2009, 00:08   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Araçlar > İnternet Seçenekleri > Gelişmiş > Sıfırla seçeneği üzerinden tarayıcı ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin.

hscelikkol
05-11-2009, 22:37   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

sıfırlama işe yaramıyor. sistem geri yükleme yaptığımda ie8 düzgün çalışıyor, ama gene program yüklenince gene gidiyor. görev yöneticisinden baktığımda arka planda açılmayan bu sayfalar sanki aktif olarak çalışıyor gözüküyor. sonuç olarak bir çok şey denedim olmadı.

cnqz
17-11-2009, 12:12   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

aynı sorun bendede var sekme açamıyorum mesela google giriyorum bir arama yaptırıyorum çıkan sitelere bakmak için sekme açıcam sağ tıkladığım anda donuyor sonra kçk bi pencere açılıyo hata çözülmeye çalışılıyor gibi bi şey sonra sayfa kurtarıldı diyor yok mu bunun bir çözümü

Son Düzenleme: cnqz ~ 17 Kasım 2009 13:58