Windows 7 Dil paketi sorunu

medocy
22-02-2011, 20:03   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

Merhaba arkadaslar, Almanya dan hediye bir laptop geldi Windows 7 Home premimum yuklu ve orjinal oldugu icin dil almanca ben bu dili Turkce ye cevirmek istedim ama bir turlu yapma yontemi bulamadim. ve DENETİM MASASI/SAAT DİL BÖLGE/BÖLGE VE DİL/KLAVYELER VE DİLLER/DİL YÜKLE VE KALDIR SEKMESİ yok!  update lerden ise bu surum icin dil yuklenmiyor bildigim kadari ile. Bilgisayarin dilini Turkce yapmanin hic bir yolu yok mu ?

Kapalı Hesap (172709)
22-02-2011, 20:32   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

http://www.google.com.tr/search? ... i=&aql=&oq=&cad=cbv

Sordunmu Google Amcaya neyse buradan bak.

Alıntı: medocy  
Merhaba arkadaslar, Almanya dan hediye bir laptop geldi Windows 7 Home premimum yuklu ve orjinal oldugu icin dil almanca ben bu dili Turkce ye cevirmek istedim ama bir turlu yapma yontemi bulamadim. ve DENETİM MASASI/SAAT DİL BÖLGE/BÖLGE VE DİL/KLAVYELER VE DİLLER/DİL YÜKLE VE KALDIR SEKMESİ yok!  update lerden ise bu surum icin dil yuklenmiyor bildigim kadari ile. Bilgisayarin dilini Turkce yapmanin hic bir yolu yok mu ?
medocy
22-02-2011, 21:24   |  #3  
OP Yeni Üye
29 mesaj

sordum google amca ya ama google amca diyor ki home premium a dil yuklenmiyor!

Kapalı Hesap (172709)
22-02-2011, 22:01   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: medocy  
sordum google amca ya ama google amca diyor ki home premium a dil yuklenmiyor!
daha sor nasil eklenir bulursun kolay gelsin.

medocy
22-02-2011, 22:32   |  #5  
OP Yeni Üye
29 mesaj

yahu arkadas anlatamiyorum sana herhalde senin yolladigin linklerde cözüm yok! onlarda benim gibi yardim bekleyen kisiler sadece ve o linklere baktim onlar cözüm degil! windows 7 home premium a dil paketi yukleme ile ilgili yayinlanmis bir coyume rastlamadim , iyice arastirip oyle konu actim zaten. belki bir yolu vardir yada gozumden kacan bir ayrinti vardir diye

medocy
22-02-2011, 23:01   |  #6  
OP Yeni Üye
29 mesaj
Alıntı: Mr today and  
Tesekkurler Dostum oldu gercekten ise yaradi :) yolladigin linklerdeki diger konulari arastirinca dil degistirmek icin hazirlanmis bir konuya rastlaidm ve orda ki yontemleri uygulayinca pc nin dili tamamen degisti. tekrar tesekkur ederim.