Windows 7 Enterprise Final'i ücretsiz deneyin

hamdibaba
03-09-2009, 21:40   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar ben indirdim kurduktan sonra Windows updateden TÜRKÇE olmuyor en son kllandığım Türkçeleştirme programıyla Türkçeye çevirdim.Bu arada her şeyi tam olduğu söylendiği halde OYUNLAR kısmı bomboş hiçbir oyun yok indirmenize gerek yok 90 gün için aktifleşiyor devamı yok. Bence OEM ve
RETAİL sürümleri daha güzel. Son karar sizlerin.

Hayalet 26
03-09-2009, 22:03   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj
Alıntı: hamdibaba  
Arkadaşlar ben indirdim kurduktansonra Windows updateden TÜRKÇE olmuyor en son kllandığım Türkçeleştirmeprogramıyla Türkçeye çevirdim.Bu arada her şeyi tam olduğu söylendiğihalde OYUNLAR kısmı bomboş hiçbir oyun yok indirmenize gerek yok 90 güniçin aktifleşiyor devamı yok. Bence OEM ve
RETAİL sürümleri daha güzel. Son karar sizlerin.
Bu kadar da bedavacı olmayın siz de.adamlar 3 ay kullandırıyorlar parasız işletim sistemi.
Bence denemek ve bir karar vermek için çok iyi bir süre.Oyunlar klasörünün boş olması da o kadar önemli değil..

teknogenco
13-09-2009, 14:17   |  #28  
Yeni Üye
27 mesaj

arkadaşlar kurulduğunda kaç gb yer kaplıyor hdd yi ikiye bölüp kurmak istiyorum kaç gb yer ayırmam gerekir bunun için

ntquartex
14-09-2009, 00:19   |  #29  
Üye
85 mesaj

RC kullanıyordum Enterprise'ı da indirdim.90 gün deneyelim bakalım bunu da.Ama hala Türkçe dil paketi yok bu sürümde.