windows 7 format sorunu

aligulcan7
25-09-2011, 01:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaslar windows 7 formatı atarken yanlıslıkla recovery diskini biçimlendirdim.daha sonra Cyi biçimlendirdim ve formata başladım.biraz ilerledikten sonra mavi ekran hatası aldım ve bilgisayarı yeniden başlattı sonra güvenli mod secenekleri ve windowsu normal başlat seceneği cıktı hepsini denedim ama laptop normal açılmadı formata geri başladım ama hangisini denesemde C ve E sürücüleri dahil hiçbir sürücüyü görmüyor.bunun için ne yapmalıyım.formatta atamıyorum yenidende başlatamıyorum.

infazci6100
25-09-2011, 02:57   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
1,108 mesaj

format ekranında sürücü seceneklerıne tıkla orda suruculerı tekrar olusturmanı saglıycak bir secenek vardır yenıden boyutlandırıp olustur bolumlerını

Babakart
25-09-2011, 12:52   |  #3  
Taze Üye
10 mesaj
Alıntı: aligulcan7  
arkadaslar windows 7 formatı atarken yanlıslıkla recovery diskini biçimlendirdim.daha sonra Cyi biçimlendirdim ve formata başladım.biraz ilerledikten sonra mavi ekran hatası aldım ve bilgisayarı yeniden başlattı sonra güvenli mod secenekleri ve windowsu normal başlat seceneği cıktı hepsini denedim ama laptop normal açılmadı formata geri başladım ama hangisini denesemde C ve E sürücüleri dahil hiçbir sürücüyü görmüyor.bunun için ne yapmalıyım.formatta atamıyorum yenidende başlatamıyorum.
Windows DVD'sini Taktığınızda Karşınıza Disk Biçimlendirme Ekranı Gelecektir. Orada Bütün Sürücüler Görünür. Görünmese Bile Bir "disk" Altında Toplanır. Oradan Bütün Diskleri Silerek İşinizi Hâlledersiniz. Fakat Diski Sildiğinizde, Windows Otomatik Olarak Bilgisayarda 500 MB'lık Bir Alanı Kendisine Ayıracaktır. Bu da Sorun Olmaz Sanırım.İyi