Windows 7 Hiç Açılmadan Siyah Ekranda Kalıyor

thereverend
19-08-2011, 02:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba beyler, forumlara baktım genelde hoş geldiniz ekranından sonra siyah ekran sorunu var bazılarında benim siyah ekran sorunum biraz farklı, lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

dün akşam Acer ASPIRE 5820 TG laptopumu hdmi kablo ile lcd ye bağlamış film izliyordum daha sonradan çıkardım hdmi kablosunu, oturdum başına, biraz bakındıktan sonra pc de bi ağırlık hissettim ( son bir kaç gündürde war gibiydi ) bilgisayari yeniden başlat dedim, o zamandan beri açılmıyor.

power düğmesine bastigimda ilk ekran geliyor acer yazisi cikiyor altta f2 ye basin yazisi cikiyor,
daha sonrasında sol üstte bir alt tire yanip sönüyor, bi 5 saniye sonrasında kayboluyor ve öylece siyah ekran kalıyor.

onarma için f8 e basiyorum acer yazisi ciktiginda ama ne kadar basarsam o kadar uyarı sesi çıkıyor laptop dan, yani güvenli mod vs açamıyorum 

sorun nedir acaba beyler yardım ederseniz sevinirim son zamanda yaz sıcağıyla beraber çok ısınıyordu laptop acaba ondan bir sorun söz konusu olabilir mi ?
şimdiden teşekkürler..

Son Düzenleme: thereverend ~ 19 Ağustos 2011 02:15
thereverend
19-08-2011, 22:22   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

beyler spam gibi olucak ama yokmudur bir çağresi bu durumun, bilgisayar 1 seferliğine açılsa yeticek bana içerisindeki dosyalarımı taşıycam önemli dosyalar var benim için, formatta silinmesini istemiyorum, lütfen yardım.

Brosfer
20-08-2011, 00:42   |  #3  
Brosfer avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
24 mesaj

windows 7 kurulum cd tak windows onarma seçeneği vardır ordan halledilebilir. Kolay gelsin.