Windows 7 SP1'e bir adım daha

CHIP Online
01-09-2010, 15:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MS Windows 7 Service Pack 1 için yeni bir adım attı, gelecek yeni özelliker "biraz daha" netleşti...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... dim-daha_22183.html

Resimlerle: Win 7 SP1 ilk görüntüler: Gerçek mi, sahte mi?

Microsoft, Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 için çıkaracağı Service Pack 1'in beta sürümünü güncelledi. Geçtiğimiz haftanın sonunda yayınlanan güncellemeyle, Serive Pack 1'i test eden kullanıcıların eline yeni sürüm 7601.17077 geçti.

Microsoft'un açıklamasına göre Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 için servis paketleri 2011'in ilk çeyreğinde kullanıcıya ulaşacak. Ancak yine dolaşan dedikodulara göre, firmanın kesin bir tarih vermemesi, iki ürün için de servis paketlerinin belirtilen tarihlerden daha önce çıkacağının göstergesi olabileceği söyleniyor.

SP 1'in içindekilere gelirsek, kullanıcıları bekleyen ufak güvenlik güncellemeleri ve düzeltmeler dışında, bir de RemoteFX denilen yeni özellik getirilecek. Bu özellik için uzak masaüstünün grafik özellikleri de bir hayli üstün hali diyebiliriz.

Ayrıca Server 2008 SP1 için Hyper V kullanan bilgisayarlara da Microsoft, Dinamik Hafıza özelliğini getiriyor.

Tüm konu: Windows 7 SP1'e bir adım daha

Resimlerle: Win 7 SP1 ilk görüntüler: Gerçek mi, sahte mi?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: SP 1'den neler bekliyorsunuz?

faruk536
08-09-2010, 04:04   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Ben windows 7 sp1 den sadece gta 4 e girebilmeyi bekliyorum...:)