windows 7 teması acil yardım!!

HPQ-User
06-05-2009, 11:06   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ozan sormuş:
windows 7 temasını pc me yukledım ama benım pc de biraz kasdı benım pc biraz eskı oyuzdendir zaten nese sonra bi baktım simgeler cok buyudu  

[URL=http://img9.imageshack.us/my.php?image=adszaox.jpg][/URL]

sonra temayı kaldırdım fakat sımgeler felan duzelmedı yardım edın cıldırıcamm!!!! birde ıkıtane bısıy daha yuklenmıs onla beraber onları sılemedım biri winflip, reamate die bisiy ne olur pc cok kotu yaptı ah bu windows 7 keske yuklemeseydım=(

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
parçalara gerek yok

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

Semih Özyurt
06-05-2009, 11:32   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,748 mesaj

dostum aynı  durumdan bende müzdaribim sana şöyle yardım ediyim temayı gine kur bu sefer normal kaldırma yapma seven transmation pack var başlat menüsüne tutturulmuş ordaki uninstaller bölümünü kullanırsan sistem eski haline dönüyor

Banned
06-05-2009, 11:36   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

1.) Kalkmayan yazılımları kaldırnayı değilde silmeyi deneyebilirsiniz. Tabi silmek için öncelikle görev yaöneticisinden onlara aitişlemleri sonlarmalısınız yada güvenli modda silmelisiniz.

2.) Simgeler için windows ekran çözünürlüğünüzü standart seviyeye ayarlamalı masaüstü sağ klik özellikler görünüm özelleştir seçeneğinden simge boyutunu küçük olarak ayarlamalısınız. Simge boyutlarını ayrıca tune up yazılımı ilede ayarlayabilirsiniz.

Mustafa@PC
06-05-2009, 12:48   |  #4  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Bence transformation packler yuklenmemeli silin ve sistem gerri yukleme yapin.

Your uninstallerin force uninsatll modunu deneyin

gelefsane
06-05-2009, 16:37   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
353 mesaj

aynı sorun bende de var.xpye w7 makyajı yapayım dedim yapmaz olsaydım.xpyi vistadan beter etti.direk w7 yükleseydim ondan daha iyiydi.sonra da meşhur Revo Uninstallerla kaldırdımkurtulum tabi ondan sonra da bilgisayarın açılış süresi uzadı.halen yan etki olarak o sorun devam edyor.bugün w7 yükleyince  rahat edicem artık.tavsiyem sende o prgramla kaldır temayı...

zerg5252
06-05-2009, 20:36   |  #6  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

sorun çözüldü... masaustune sag tıklayın ordan gorunum>efektler> buyuk sımge kullan aktıf haldedır onu kapatınca sımgeler normala donecektır dıger sorun ise pc acılınca cok fazla program pc aıle beraber acıldıgı ıcın pc yi kasar elbet onları pc acılınca otomatık baslatmayı kaldırınca sorunlar halloldu:D

ama =( yeni sorun mavi ekran hatası alıyorum windows'U korumak ıcın ekran kapatıldı diyor eger bu pencereyı ılk defa goruyorsanız pc 'Yi yenıden baslatın diyor eger devam ederse yenı yukledıgınz donanımları kaldırın dıyor bazen oyun felan acınca gelıyor sonra benı microsoft'un update sıtesıne goturdu orda bırsuru guncelleme varmıs 2.50 saat onun yuklenmesını bekledım sonra hepsi bitti inş daha olmaz bu hatayı alan baska arkadas varsa cozumunu bılıorsa anlatsın lutfen