Windows 7+ tr yaması :S

samwaz
06-08-2009, 17:40   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
58 mesaj

arkadaslar suanda benim anlamadığım bazı konular piyasaya 22 ekimde cıkacak denilen windows 7 rtm suanda neredeyse türkiyede bile coğu paylasşım sitesinde paylasılıyor.. bunun satısı başladı mı kı hemen piyasaya düştü?
birde türkiyede bir cok sitede tr yaması var windows 7 nın bu yamayı microsoft kendısı mı cıkardı yoksa  başkaları mı urettı? ve de bu yamayı kullanan arkadaşlara sormak istiyorum tamamen full türkçe mi oluyor yükledikten sonra yoksa  bazı yerlerde mesela verdiği hatalarda türkçe oluyor mu?? şimdiden teşekkür ederim

melen
06-08-2009, 17:44   |  #2  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj
Alıntı: samwaz  
arkadaslar suanda benim anlamadığım bazı konular piyasaya 22 ekimde cıkacak denilen windows 7 rtm suanda neredeyse türkiyede bile coğu paylasşım sitesinde paylasılıyor.. bunun satısı başladı mı kı hemen piyasaya düştü?
birde türkiyede bir cok sitede tr yaması var windows 7 nın bu yamayı microsoft kendısı mı cıkardı yoksa  başkaları mı urettı? ve de bu yamayı kullanan arkadaşlara sormak istiyorum tamamen full türkçe mi oluyor yükledikten sonra yoksa  bazı yerlerde mesela verdiği hatalarda türkçe oluyor mu?? şimdiden teşekkür
Arkadaş 7600.16385 sürümü çıktı. Bu Microsoft'un yaptığı bi şey. Zaten CRC,SHA-1 ve MD5 değerleri de uyuyor. Torrent'e sızmıştı

Recep Baltaş
06-08-2009, 17:54   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

İşletim sistemi için Türkçe yama yapmaları biraz zor :) Ehu ehu. Ürün satışa sunulmadı ama üretime başlandı.

samwaz
08-08-2009, 00:41   |  #4  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
58 mesaj

Gösterdiğinz ilgi ve verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.. :)