Windows 7 yi kurdum birkaç sorum olacak ?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Blacksmith
14-08-2009, 10:27   |  #26  
Blacksmith avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
312 mesaj

windows 7 yi harikalar dünyası yapan içerisine yeni driverların entegre edilmiş olmasımı?
xp de hala çoğu cıhazın drıverı 2001 den kalmadır.mıcrosoft bu durumu servis paketleriyle hallederek yenı cıhazların dırverlerını entegre edemezmıydı xpye..ederdi..
maksat ne goz boyamak...
"aaa windows 7 butun aygıtları kendılıgınden tanıdı ne kadar harıkaaaaaa" ..dedirtmek ve satın aldırtmak.
aynen vistadaki dx10 satıs teknıgıne benzıyor buda.
mıcrosoft bunu hep yapmıstır..olay olacak ısletım sıstemlerı 3-4 ısletım sıstemı sonra cıkar.xp olay oldu vısta fıyasko buyuk ıhtımal win7 de oyle olucak belkı wın 7 den sonrakıde oyle olabılır ancak  ondan sonrakı cok gelısmıs ve ınsanların beklentılerını karsılayacak bı sıstem olabılır dıye dusunuyorum..
bence su an ınsanlar ısletım sıtemlerınden fılmlerdekı gıbı klasık mousela tıklama yerıne seslı yada hareketlı komutlara karslık verme gunluk yapılan rutın ıslerı kendı kendıne halletmesı falan gıbı seyler beklıyorlar...artık gorsel suselemelerle goz boyama devrı kapandı.

halilhizir
14-08-2009, 10:29   |  #27  
Taze Üye
1 mesaj

xp deki oyunları calıstırıyormu acaba mesela  cyrsıs ?? bılgısıı olan varmı arkadslar..

Blacksmith
14-08-2009, 10:33   |  #28  
Blacksmith avatarı
Yıllanmış Üye
312 mesaj

yenı bır ısletım sıstemı eskıyı mutlaka desteklemelıdır. o yuzden xp dekı oyunun win7 de calısması gerekır.

OSMAN BAĞÇEVAN
14-08-2009, 10:33   |  #29  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Alıntı: halilhizir  
xp deki oyunları calıstırıyormu acaba mesela  cyrsıs ?? bılgısıı olan varmı arkadslar..
tabiki de

by.Kayhan58
14-08-2009, 11:04   |  #30  
by.Kayhan58 avatarı
OP Yıllanmış Üye
549 mesaj

tamam arkadaşlar zor oldu ama hallettim yardımlarınız için teşekkürler bu arada crysis filan ben yükledim sorunsuz oynuyorum (:

by.Kayhan58
14-08-2009, 11:16   |  #31  
by.Kayhan58 avatarı
OP Yıllanmış Üye
549 mesaj

he bu arada dx11 i sonradan biyerden indirip kurmamıza yani güncelleştirmeye gerek varmı acaba

Furkan Okutan
14-08-2009, 11:31   |  #32  
Furkan Okutan avatarı
Yıllanmış Üye
689 mesaj

bu tip oyunlar dx9 la çalıştığı için pek gerek olacağını düşünmüyorum.

Recep Baltaş
14-08-2009, 11:42   |  #33  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
Alıntı: Blacksmith  
windows 7 yi harikalar dünyası yapan içerisine yeni driverların entegre edilmiş olmasımı?
xp de hala çoğu cıhazın drıverı 2001 den kalmadır.mıcrosoft bu durumu servis paketleriyle hallederek yenı cıhazların dırverlerını entegre edemezmıydı xpye..ederdi..
maksat ne goz boyamak...
"aaa windows 7 butun aygıtları kendılıgınden tanıdı ne kadar harıkaaaaaa" ..dedirtmek ve satın aldırtmak.
aynen vistadaki dx10 satıs teknıgıne benzıyor buda.
mıcrosoft bunu hep yapmıstır..olay olacak ısletım sıstemlerı 3-4 ısletım sıstemı sonra cıkar.xp olay oldu vısta fıyasko buyuk ıhtımal win7 de oyle olucak belkı wın 7 den sonrakıde oyle olabılır ancak  ondan sonrakı cok gelısmıs ve ınsanların beklentılerını karsılayacak bı sıstem olabılır dıye dusunuyorum..
bence su an ınsanlar ısletım sıtemlerınden fılmlerdekı gıbı klasık mousela tıklama yerıne seslı yada hareketlı komutlara karslık verme gunluk yapılan rutın ıslerı kendı kendıne halletmesı falan gıbı seyler beklıyorlar...artık gorsel suselemelerle goz boyama devrı kapandı.
XP'de SP3 olmasına rağmen var olan güvenlik açıklarından ve Windows 7 ile birlikte gelen onlarca yenilikten bahsetmediğinze göre bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalıştığınız izlenimine kapılmaktan kendimi alamıyor ve hayatınızda bir kere bile Windows 7 kurmadığınız düşüncesinin beynimde oluşmasını engelleyemiyorum.

Banned
14-08-2009, 15:59   |  #34  
Banlandı
47 mesaj

"Flood yapan birçok kişi var...
vatansever arkadaş TUR dil paketlerini dağıtıyor.
Windows 7 driverlearı otomatik olarak yükler.
windows.old eski Windows'unuzun bilgilerini taşır."
türkçe dilini dağıtması önemli değil ben zaten ingilizce kullanıorum türkçe paket olmasına rağmen yüklemedim.