Windows 7 Yükledim ama sonra??? YARDIM

Ozkan1993
03-06-2013, 14:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar ben zaten windows 7 olan bilgisayarıma format atmak istiyordum  internetten bi  windows 7 iso dosyası buldum onu daemon tools ile açdım içinden setup felan çıkdı aynı oyun kurar gibi kurdum windows 7 yi .

Daha sonra kurulum bitip reset attığında fark ettimki diğerinin üstüne kurar gibi olmuş. Açılışda 2 tane windows 7 çıkıyor biri eski dolu olan diğeride yeni kurduğum ve yeni kurmuş olduğumda eskisinin ''D'' klasörü aynı olduğu gibi duruyor. Şimdi benim size sorum şu :

Ben nasıl eski windows 7 yi dosyalarıyla birlikte komple silip yeni windows 7 yükleyebilirim ?

Arkadaşlar direk CD yi tak format at felan demeyin cd yok bende. Dosyaları temiz olan link biliyorsanız bana atın indireyim DVD ye yazayım. Ayrıntılı yardımcı olun lütfen teşekkürler :)

xDeXteRx
03-06-2013, 15:03   |  #2  
xDeXteRx avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 24
123 mesaj

elinizdeki iso dosyasının içindeki tüm dosyaları ''d'' sürücünüze çıkartıp NT6 Hdd yükleyici isminde küçük bir uygulamayıda temin ettikten sonra HDD'iniz üzerinden bilgisayarınızı boot edip format işlemlerini sıfırdan sağlayabilirsiniz.d sürücü içerisine windows dosyalarını ve nt6 uygulamasını yapıştırdıktan sonra uygulamayı çalıştırıp yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

xDeXteRx bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Ozkan1993
03-06-2013, 17:26   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Alıntı: xDeXteRx  
elinizdeki iso dosyasının içindeki tüm dosyaları ''d'' sürücünüze çıkartıp NT6 Hdd yükleyici isminde küçük bir uygulamayıda temin ettikten sonra HDD'iniz üzerinden bilgisayarınızı boot edip format işlemlerini sıfırdan sağlayabilirsiniz.d sürücü içerisine windows dosyalarını ve nt6 uygulamasını yapıştırdıktan sonra uygulamayı çalıştırıp yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Cevap verdiğin için sağol , anlattığın mantığı anladım.

Birde zahmet olmazsa elinde hiç windows 7 x32 türkçe virüssüz dosya linki varmı ?

padisah
03-06-2013, 18:29   |  #4  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: Ozkan1993  

Cevap verdiğin için sağol , anlattığın mantığı anladım.

Birde zahmet olmazsa elinde hiç windows 7 x32 türkçe virüssüz dosya linki varmı ?

Windows 7 professional 32bit türkçe OEM