Windows Güncelleme Sorunu

ahmetmert
18-05-2009, 15:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

mrb benim sorunum şu xxx şirketine ben tekniksyen olarak hemen hemen hergün 6-7 tane işletim sistemi çöken pc'leri tekrardan yüklemekteyim.Geliştirmiş olduğum bazı proğramlarla ve donanım yardımıyla özellikleleri ne olursa olsun işletim sistemini kurmam 5 dk mı almıyor.Ama yeni çıkan yamaları yüklemem bana iyi bir zaman kaybı yaratıyor.Ben bu güncellemeleri bilgisayarıma yükleyip bir şekilde local olarak nasıl diğer pc'lere yükleyebilirim...

Banned
18-05-2009, 15:47   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Tvasiye edebileceğim en kolya yöntem; her ne şekilde yükleme yapıyorsunuz veya nasıl bir yönetem geliştirdiniz bilmiyorum ama sonuç mutlaka bir şekilde windows kullanıyorsunuz. Neden kullandığınız windowsu baştan alıp ilk başta windowsa nlite ile güncelleştirmeleri entegre edip sonra kendi yönetiminiz her ne ise orda bu windows cd sini kullanmıyoprsunuz ki? Böylece windows kurulduğunda güncelemelerde kurulmuş olur.

ahmetmert
18-05-2009, 16:33   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

sorun şu her geçen gün güncellemeler çoğalmakta sürekli olarak cd yapmaktan artık iyice sıkıcı gelmeye başladı...Nlite ile sadece şuanki güncellemeleri alabiliriz ve entegre yapabiliriz.benim istediğim program veya çözüm WSUS gibi bişey ama xp alt yapısında çalışmak