Windows Live Mail hakkında

haserkut
12-02-2008, 11:30   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

Win XP Pro ve Windows Live Mail(Hotmail)kullanıyorum.İki gün öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu.İki gün önce bir mail atmaya kalktım ve gönderemedim.Birçok kere denedim ama her seferinde "Hotmail hesabı için ileti gönderilip alınamıyor.Sunucu Hatası 4202 Windows Live Mail Hata Kimliği 0X8DE00006 uyarısı alıyorum.Hatayı nasıl giderebilirim,nerede aramam lazım?Veya Hotmail klasik menüye dönersem herşey normale dönermi?

ZombieNation
12-02-2008, 21:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
119 mesaj

İstersen bi dene eğer Internet Explorer dan bağlanıyorsan Opera, Firefox gibi tarayıcıları dene bunlar sorunu çözüyo

matrax_set
19-06-2009, 14:50   |  #3  
Taze Üye
8 mesaj

arkadaşlar ben windows live mail programı kullanıyorum.Şöyle bir sorunum var.
Programdan çıkış yaptıktan sonra tekrar giriyorum.Mail adresinin şifresini soruyor.İptal dediğimde yine maillerim görünüyor.Yeni gelenler görüntülenmiyor şifre girmediğim için fakat diğer maillerime şifre girmeden ulaşılıyor.Bilgisi olan arkadaşlar yarım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

hasan_gul
26-08-2009, 21:28   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
615 mesaj
Alıntı: haserkut  
Win XP Pro ve Windows Live Mail(Hotmail)kullanıyorum.İki gün öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu.İki gün önce bir mail atmaya kalktım ve gönderemedim.Birçok kere denedim ama her seferinde "Hotmail hesabı için ileti gönderilip alınamıyor.Sunucu Hatası 4202 Windows Live Mail Hata Kimliği 0X8DE00006 uyarısı alıyorum.Hatayı nasıl giderebilirim,nerede aramam lazım?Veya Hotmail klasik menüye dönersem herşey normale dönermi?

selam arkadaşlar aynı sorun bende de var
napacam bilmiyorum yerdım edermisiniz arkadaşlar