Windows Mail

HPQ-User
17-07-2008, 18:58   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

neos sormuş:
ben posta istemcim olarak windows live hotmail'i kullanıyorum .windows mail hesap ayarını soruyor ya yeni hesap açmak için hotmail'den o bilgileri nasıl alacağım?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
80 gb hdd
1 gb RAM
1.86 ghz işlemci hızı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.1)

bektash
17-07-2008, 19:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

Microsoft Office Outlook Connector programını yükleyiniz.
Windows Live Hotmail hesabınıza Outlook ile erişmek için, önce Windows Live Hotmail için Microsoft Office Outlook Bağlayıcısı (İngilizce)'nı yüklemelisiniz.
download link:

Outlook Bağlayıcısı'nı karşıdan yükleme ve kurma

*Outlook'tan çıkın.
*Microsoft Office Outlook Bağlayıcısı (İngilizce)'nı karşıdan yükleyin.
*Dosyayı açmak mı, yoksa kaydetmek mi istediğiniz sorulduğunda Aç'ı tıklatın.
*Yazılımı çalıştırmak isteyip istemediğiniz sorulduğunda Çalıştır'ı tıklatın.
Not :   Kullandığınız işletim sistemi veya Web tarayıcısına bağlı olarak bir güvenlik uyarısı görebilirsiniz. Bu tür bir iletişim kutusu görürseniz, yüklemeye devam etme seçeneğini tıklatmalısınız.

*Yüklemeyi tamamlamak üzere ekranınızdaki yönergeleri izleyin.
*Outlook'u bir sonraki açışınızda Outlook Bağlayıcısı'nı yapılandırmanız istenir. Aşağıdaki bilgileri girin:

*E-posta adresiniz
*Parolanız
*Alıcının Gelen Kutusu'nda görülmesini istediğiniz şekliyle adınız .
*Tamam'ı tıklatın

Bu kadar .

Microsoft Office Outlook Bağlayıcısı hakkında bilgi edinme

Outlook Bağlayıcısı e-posta iletileri, takvim öğeleri, kişiler, görevler ve notların Outlook ile Windows Live Hotmail arasında iki yönlü olarak eşitlenmesine olanak sağlar.

Not   Outlook ile takvim eşitleme ücretli ve yalnızca abonelik gerektiren bir özelliktir. Windows Live Hotmail hizmetine abone olduğunuzda, notlar ve görevlerinizin yanı sıra takviminizi de eşitlemeye başlarsınız.

Windows Live Hotmail hesabınız yoksa, yeni bir hesaba kaydolabilir veya varolan MSN Hotmail hesabınızı Windows Live Hotmail hesabı olacak şekilde güncelleştirebilirsiniz.

MSN Hotmail'dan Windows Live Hotmail'a güncelleştirme yapmak için, hesabınıza oturum açtığınızda Windows Live Hotmail'a katılın bağlantısını tıklatın. Tüm iletileriniz, klasörleriniz ve kişileriniz otomatik olarak yeni hesabınızda görüntülenir. E-posta adresiniz değişmez.

minnoş_97
17-07-2008, 19:27   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,115 mesaj

İyide ben outlooktan girmek istemiyorum windows mail'den girmek istiyorum :D

bektash
17-07-2008, 19:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj

oyleyse Windows maile e-posta ve sifrenizi girmeniz yeterli zaten Baska bir ayar istemez ki.

bektash
17-07-2008, 19:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,997 mesaj

Kaynak : İstanbul.edu.tr

minnoş_97
17-07-2008, 20:30   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,115 mesaj

tamam yaparım bundan sonra...

kudo
17-07-2008, 21:53   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

iyi gunler hotmail postanız vasra mutlaka msn nizde vardır msn de oturm actıktan sonra zarf işareti var tıklamnız yeterli epostanız acılcaktır yok msn mia cmak isteöiorum disanız

den oturm acarak mailinize ulaşabilrisniz..

iyi gunler..