Windows Seven sürücü imzalama

mancukya
29-08-2009, 18:22   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Arkadaslar xpnin aksine Vista ve Seven imzasiz ve sertifakasiz sürücüleri kabul etmiyor etse bile sonrasinda tekrar tanimak istemiyor bir ton sorun var yani.
Xbox oyun kolu, motorola drivers, ve terratec uydu karti icin calismayan vista x64 drivers larini bu sekilde sahte sertifika alarak yükletmeyi basardim ihtiyaci olan arkadas olursa donanim destegi cikana kadar
Driver Signature Enforcement Overrider 1.3b isminde bir program var.

adresi bu i agree tikliyarak yükleme yapabilirsiniz.

Uyari Antivir programi virus olarak kabul ediyor program gerci kurulmuyor acildigi anda uyari geliyor gecici olarak korumayi kaldirin. programla drivers imzasi sonrasinda Kaspersky online scanne, Anti malware v Antivir virus falan bulmuyor sanirim sadece uyari seklinde bir sey ama genede bastan uyariyim.
Eger webcam tv kart vs vs gibi calismayan bir aletiniz  varsa bu sekilde kurabilirsiniz.

melen
29-08-2009, 18:26   |  #2  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj

Bu da Windows 7'nin güvenlik tarafından geliştirilmiş özelliği bunla boşa çıkarBeğenmedim Zaten Xbox 360 MS'in sorun çıkartacağını zannetmiyorum...Gözünü devirmiş

Mustafa@PC
29-08-2009, 23:03   |  #3  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Eğer şansınız yoksa bu tür sürücüleri bilgisayar açılırken F8'e basılı tutup sürücü imza denetlemesi yapmadan başlat(yada buna benzer...)'e tıklayarak yükleyebilirsiniz...