windows uptade

ahmet_1023
03-01-2011, 01:03   |  #1  
ahmet_1023 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

evet arkadaşlar benim 1-2 ay önce aldığım asus eee pc 1201n marka netbookum var.evimdeki wireless modemle internete girmekte hiçbir sorun yaşamıyorum ancak ben yurtta kalıyorum ve yurdun interneti kötü. çoğu zaman internete giremiyorum.ben sanıyorumki yurdun interneti filan çöktü ondan giremiyorum.meğersem windows uptade yüzünden internete giremiyomuşum.şöyleki pc yi aldım içinde win7 kurulu.windows uptade yapayım dedeim çeşitli güncellemeler vardı hepsini yükledim şunu fark ettim yüklerken pcnin wireless'i ile ilgili 400KB lık bi güncelleme çıkardı karşıma windowsuptade iyi dedim yükliyim o güncellemeyi yükledikten sonra internetten düzgün kullanamamaya başladım.ben sanıyorumki yurdun netinden dolayı.wireless driveri sildim tekrar yükledim şimdi sorunum düzeldi.windows uptade driveri sildiğim için gene karşıma o 400 Kb lık dosyayı çıkarıyo bi dahamı yüklermiyim hayatta.yani diceğim şu.windowsuptade her zaman sağlıklı şeyler çıkarmıyo.onun yüzünden kaç zamandır nete giricem diye kafayı yedim.

Hayalet 26
03-01-2011, 01:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Güncellemenin üzerine sağ tıkla ve gizle seçeneğini seç.Bir daha bu güncelleme karşına çıkmayacaktır...