Windows xp home editon en cd nerede bulabilirim.

mert63
21-01-2010, 22:58   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
93 mesaj

Windows xp home editon en cd si kayıp ettim 2003 te abd den aldığım notebook'un içinden çıkmıştı. Xp çöktü yeniden xp kurmam gerekiyor zannedersem sp1 yada sp yoktu hatırladığım kadarıyla. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar...

Son Düzenleme: mert63 ~ 21 Ocak 2010 23:02
Mehmet Kök
21-01-2010, 23:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
Alıntı: mert63  
Windows xp home editon en cd si kayıp ettim 2003 te abd den aldığım notebook'un içinden çıkmıştı. Xp çöktü yeniden xp kurmam gerekiyor zannedersem sp1 yada sp yoktu hatırladığım kadarıyla. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar...

Notebook'un CD Keyi Önemli CD Temin Etmek İçin Microsoft'u Aramanız Yeterli Size Çözüm Üreteceklerdir Kolay Gelsin.

mert63
22-01-2010, 00:26   |  #3  
OP Üye
93 mesaj
Alıntı: rootorigin  

Notebook'un CD Keyi Önemli CD Temin Etmek İçin Microsoft'u Aramanız Yeterli Size Çözüm Üreteceklerdir Kolay Gelsin.

Cd key duruyor ben şimdi buna nasıl xp yüklerim cd olmadan bide şöyle bir şey duydum eğer key sp1 dosyası ile geldiğise sp1 ile yüklemeniz gerkir dediler sp2 ve sp3 ile bu key çalışmaz dedile doğrumudur acaba? Microsoft'u aradım bana anotebook'u aldığım yerden cd'yi temin etmemi söylediler.

Son Düzenleme: mert63 ~ 22 Ocak 2010 00:30
mert63
22-01-2010, 00:35   |  #4  
OP Üye
93 mesaj
Alıntı: TBCMagic  
Hayir, dogru degil. Mesela slipstream ile SP'ler Windows CD'sine entegre edilebiliyor. Anahtar degismiyor. Bir arkadasinin orijinal (temiz = virüs olmayan) Windows XP CD'sini kullanabilirsin (RECOVERY CD olmasin).
Ok ben xp home editon en sp3  bulmuştum bi deneyeyim olursa ne güzel olur

mert63
22-01-2010, 00:50   |  #5  
OP Üye
93 mesaj

Cracklı sp3 xp home editon en var olur mu yalnız kendi orj keymi gireceğim.

Mehmet Kök
23-01-2010, 00:20   |  #6  
Yıllanmış Üye
170 mesaj
Alıntı: mert63  
Cd key duruyor ben şimdi buna nasıl xp yüklerim cd olmadan bide şöyle bir şey duydum eğer key sp1 dosyası ile geldiğise sp1 ile yüklemeniz gerkir dediler sp2 ve sp3 ile bu key çalışmaz dedile doğrumudur acaba? Microsoft'u aradım bana anotebook'u aldığım yerden cd'yi temin etmemi söylediler.

Mert Öncellikle Geçmiş Olsun SP3 CD Bulup Yüklerseniz Elinizdeki Yasal Key İle Bir Sorun Olmaz Microsoft'u Aradığınızda Notebook'u ABD'den Aldığınızı Belirtirseniz Yardımcı Olacaklardır Orda Çalışan İnsanlar Bizim İnsanımız Emin Olun Bir Yaklaşım Getireceklerdir Geçmiş Olsun.

Not: Elinde Yasal DVD veya CD Olan Arkadaşlar Bunları İso Olarak Yedekleyin Ayrıca DVD'yi Nero İle Düşük Hızda Yazdırıp Onu Kulanın Orjinal DVD'nin Yıpranacağını Aklınızdan Çıkarmayın Bu Sorunu Umarım Başka Arkadaşımız Yaşamaz.

Son Düzenleme: Mehmet Kök ~ 23 Ocak 2010 00:23
mert63
24-01-2010, 14:01   |  #7  
OP Üye
93 mesaj
Alıntı: rootorigin  

Mert Öncellikle Geçmiş Olsun SP3 CD Bulup Yüklerseniz Elinizdeki Yasal Key İle Bir Sorun Olmaz Microsoft'u Aradığınızda Notebook'u ABD'den Aldığınızı Belirtirseniz Yardımcı Olacaklardır Orda Çalışan İnsanlar Bizim İnsanımız Emin Olun Bir Yaklaşım Getireceklerdir Geçmiş Olsun.

Not: Elinde Yasal DVD veya CD Olan Arkadaşlar Bunları İso Olarak Yedekleyin Ayrıca DVD'yi Nero İle Düşük Hızda Yazdırıp Onu Kulanın Orjinal DVD'nin Yıpranacağını Aklınızdan Çıkarmayın Bu Sorunu Umarım Başka Arkadaşımız Yaşamaz.
Orjinal xp eng home editon cd  buldum yükledim kendi key şifremi yazdım oldu yardılmalrınız için çok teşekkür... Saygılar...

Mehmet Kök
25-01-2010, 00:28   |  #8  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

Mert Geçmiş Olsun Mutlaka Acronis Yedek Alın Bir Daha Başınız Ağrımaz Kolay Gelsin.