Windows7 donuyor

-R8-
26-03-2011, 12:40   |  #1  
-R8- avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
446 mesaj

Arkadaşlar 64bit windows7 kuruyorum.. 10 gün sonra gidiyor makine her şeyde kitleniyor.Bugün yine format attım. Açılışta bile donmaya başladı. Windows XP kurdum hiçbir sorun yok.. Gayet memnunum ama kullanamıyorum.. Alışamadım bir türlü.. Sistemim gayet iyi sol taraftan panelden bakabilirsiniz. Neden böyle yapıyor? 2 kere low-level-format attım. Genede düzelmiyor.  

Hatta ilk 9 gün cracksiz kullandım etkinleştirme süreci boyunca. Sonra crack yaptım. Sonra AutoRuns programıyla açılışı kurcaladım.. Daha sonra bozulmalar çıktı. Bozuk dosya hataları almaya başladım her seferinde checkdisk yaptım. Hep 1 günlüğüne düzeldi. Sonra tekrar dondu..Hiçbir hata almadan kitleniyor.. Açılışı ayrı bi dert zaten.. Msconfigde 2 tane program seçili.. Kullandığım Crackten dolayı olabilirmi? Veya donanımsal bi hata mı var? Pcyi haziranın sonunda aldım..

Recebow
26-03-2011, 13:04   |  #2  
Recebow avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
550 mesaj

Format attığın windows 7 dvd si orjinal mi ?

Unspoken88
26-03-2011, 15:13   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
195 mesaj

Arkadaşım şu win7 ye crack yapmayın ! Piyasadaki craclerin hepsi sorunlu, 30 gün bedava kullanıyorsun zaten sorunsuz, her bittiğinde tekrar yenileme kodları var, windows bu şekilde kullanmana izin veriyor zaten. Yani ortalama 4 ay sıkıntısız Legal bir şekilde kullanıyorsun..Sorunun muhakkak Cracktendir!

Recebow
27-03-2011, 13:05   |  #4  
Recebow avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
550 mesaj
Alıntı: Unspoken88  
Arkadaşım şu win7 ye crack yapmayın ! Piyasadaki craclerin hepsi sorunlu, 30 gün bedava kullanıyorsun zaten sorunsuz, her bittiğinde tekrar yenileme kodları var, windows bu şekilde kullanmana izin veriyor zaten. Yani ortalama 4 ay sıkıntısız Legal bir şekilde kullanıyorsun..Sorunun muhakkak Cracktendir!
Kesinlikle crackler mahvediyor , piyasada bir tane güvenilir crack programı var virüs tarayıcılara yakalanmamış yasal olmadığı için isim vermeyeceğim internetten indirdiğin windows 7 ile  kurulum yapma,  ne olduğu belli değil içindeki dosyaların çoğuyla oynanmış