windowslive sorunu

HPQ-User
27-08-2009, 12:03   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

can sormuş:
ya ben msn hesabımı acamıyorum diğer bilgisayarlardanda deniyorum acılmıyor kod  81000306 bu arkadaşlar lütfen yardım edin

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
p4 2,40 ghz 1,50 rem 80 gb hardisk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) )

MBTGROUP
27-08-2009, 13:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun. Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdakini deneyin: Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun. MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.ALINTI.

Not : Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun. Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin

Gürkan
27-08-2009, 13:17   |  #3  
Gürkan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
403 mesaj

Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları deneyin:

1. Internet’e bağlı olduğunuzdan emin olun.
  2. MSN Messenger’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
  3. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun.
  4. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
  5. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger’a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun.
  6. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
  7. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.