Wireless Adaptör Tavsiyesi

barissevgi01
28-01-2011, 12:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma wireless adaptör almayı düşünüyorum.Çekim gücü yüksek olan ev içerisinde 2-3 oda arasında %100 e yakın çekim gücü sağlayabilen bir adaptör arıyorum.Ayrıca tüm modemlerle uyumlu olsun.Bana tavsiye edebileceğiniz ürünler nelerdir?
Airties 2410 300 Mbps 11N Kablosuz USB Adaptör bu ürün işimi görür mü ve Super Online ın taktığı modemlerle kullanabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

hyanbasan
28-02-2011, 23:23   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

barissevgi01 arkadaşım ben de sizin sıkıntınızı yaşamış ve ABD'de doktorasını yapan bir yakınım aracılığıyla (Ederi Türkiye'den daha ekonomik olduğu için) Alfa 2 mW güce sahip wireless adaptör aldım ancak istediğim sonucu alamadım. Onun yerine Türkiye'den RangeMAX 1 mW  300 Mbps wireless adaptör aldım ve istediğim sonucu aldım. Ayrıca diz üstü bilgisayarınıza monte edebileceğiniz portatif aparatı daha kullanışlı kılıyor. Win 7 uyumlu sürücüsü var. Super Online ın taktığı modemlerle kullanabilir misiniz? O konuda bir fikir sahibi değilim. Ancak eğer diğer kablosuz modemlerle kullanıla biliyorsa, sözünü ettiğiniz modemle de kullanılmaması için bir neden görmüyorum. Esenlikler dilerim.

hyanbasan
28-02-2011, 23:53   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

Satıcılarla görüşüp fikir alabilirsiniz.