wireless ağ problemi

HPQ-User
15-02-2008, 10:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Acouistic sormuş:
selamlar
benim problemim arkadaşımın sistemine daha önce kurmuş olduğum wireless internet ile ilgili .Kurulum yaptıktan sonra problemsiz çalışan internet bazı sorunlar nedeniyle çöktü.Yeniden kurulum yapmak istediğimde airties rt-205 model olan modem kurulumu tamamlayamamakta.Çare olarak sistemi fabrika çıkış durumuna getirip baştan kurulum yaptım.Fakat yine modemi kabul ettiremedim.Tanımlanamayan ağ problemi verip modemi görmüyor.Daha önce Wpa tabanında şifrelediğim ağa Web key ile 12345 şifresi yaparak giriyorum fakat sınırlı bağlantı olarak gösteriyor.Daha önce Wpa tabanındaki şifrelerinde geçersiz olduğunu söylüyor.Telekomdan ise adsl sinyalinin doğru geldiğini ve bir problemin olmadığını söylediler.Browser a iç ip yazıp modem ayarlarına giremiyorum.
Sanırım bira uzun oldu ama yardımcı olursanız çok sevinirim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
acer 5710g notebook intel 2.0ghz işlemci(533fsb) 2gbddr (667mhz) bellek atı ekran kartı (897 mb hyper memory) intel 815 a/b/g wireless kart 120gb hdd

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12