wireless çok ama çok ilginç bir sorun!!!

ozgurgokgoz
26-04-2010, 22:00   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

Merhabalar..laptobum hp dv5-1130et modeli..wirelessla 2 3 gün öncesine kadar bir sorunum yoktu..fakat 2 3 gün önce laptobu açtığımda sağda internet olduğu şeklinde sinyal mavi yanıyorken,nete giremiyor,msne falan giremiyordum,restart attım her zamanki sıradan değişik bi hata galiba dedim,düzeldi..fakat ertesi gün bu olayın tıpatıp aynısını bi daha yaşadım,yine restart yine tamam..fakat 3.gün de aynısı oldu ve sistem geri yükleme yaptım 5 10 gün öncesine,yine düzelmedi..hp'nin sitesine girip sürücüleri güncelledim,hepsi zaten güncelmiş..daha başka ne yapmam gerekiyor?Power Suite 2009,Microsoft Fix it Center gibi,Device Doctor gibi programlara başvurdum,onlarla çözmeye çalıştım olmadı..şimdi bunları yazarken bile normal bilgisayarı açtım,wireless ile nette takılıyordum,durup dururken,bilgisayar çalışırken gene gitti wireless ve kabloyu takıp girdim nete..napmam gerekiyor,wireless alıcıda,antende mi sorun var,yani donanımsal bi problem mi bu,nasıl çözerim,yardımcı olursanız çok sevinirim..çok teşekkürler..!

kirbas
03-06-2011, 10:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
159 mesaj

lap topun garanti durumu nasıl? bitti mi? en güzeli servise götürmek çünkü. chipi değiştirilirse çözülür diye düşünüyorum.