Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.1 [28.05.2011]

CHIP Online
28-05-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard sayesinde cansız   fotoğraflarınızı canlı ve heyecanlı hale getirebilirsiniz Film tarzları   kullanarak DVD film haline getirebileceğiniz albümlerinizi, TV,  internet  ve taşınabilir medya ile paylaşabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard sayesinde cansız   fotoğraflarınızı canlı ve heyecanlı hale getirebilirsiniz Film tarzları   kullanarak DVD film haline getirebileceğiniz albümlerinizi, TV,  internet  ve taşınabilir medya ile paylaşabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özellikler:JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF, gibi formatlarda sınırsız fotoğraf desteği
250+ Hollywood-tarzı film stili
Dahili düzenleme araçları
30+ önceden hazırlanmış metin efekti
TV, YouTube, Facebook, iPod, PSP vb. için fotoğraftan DVD filmi oluşturma
Gerçek zamanlı tam ekran ön izleme
Önemli not: Yazılımı etkinleştirmek için üreticinin internet safyasında kaydettirmeniz gereklidir.Daha fazla bilgi için: http://www.wondershare.com/pro/d ... ilder-standard.html

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.1

burreis
30-05-2011, 01:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

selam değerli chip ailesi
hocam ben bu yazılımı DVD Slideshow  indirdim gerçekten muhteşem bir yazılım ancak anahtarını sitesinden kayıt yaptırıp alamadım bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum

cey_cey
30-05-2011, 09:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar

Arkadaşlar gerçekten hoş kullanılabilir bir yazılım. İhtiyacı olanların işini fazlasıyla görecektir.
Kaçırmış olan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip içindeki lisans anahtarıyla aktive edebilirler.

Kolay gelsin.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD