Word to FlippingBook [17.05.2011]

CHIP Online
17-05-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Word to FlippingBook, Word dosyanızı sayfaları çevrilebilen bir flash dergisine çevirir. Word to FlippingBook ile Dijital Yayım, Dijital Web Kitabı/Flipbook, Etkileşimli Dijital E Dergi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir flash yeteneğine ihtiyacınız yok, Word dosyasını aktarmanız, şablonlardan bir tanesini seçip gerçekçi bir sayfa çevirme efektine sahip e-kitabınızı hazırlayabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Word to FlippingBook, Word dosyanızı sayfaları çevrilebilen bir flash dergisine çevirir. Word to FlippingBook ile Dijital Yayım, Dijital Web Kitabı/Flipbook, Etkileşimli Dijital E Dergi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir flash yeteneğine ihtiyacınız yok, Word dosyasını aktarmanız, şablonlardan bir tanesini seçip gerçekçi bir sayfa çevirme efektine sahip e-kitabınızı hazırlayabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özellikler:Toplu dönüştürme modu;
4 farklı biçimde çıktı alabilme: HTML, EXE, Zip ve CD'ye yazma;
FlippingBook'unuz için ön tanımlıa şablonlardan bir tanesini seçebilme;
Word düzenini çıkartıp yer imlerini elle düzenleyebilme;
PowerPoint'ten tam metin çıkartabilme ve FlippingBook'da metin aramayı etkinleştirebilme;
Ve çok daha fazlası...

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Word to FlippingBook

ahmetoa7
17-05-2011, 18:17   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Evet okuyunca hoşuma gitti fakat kurulum sırasında hata alana dek. Umarım çözümü vardır resim linki veriyorum. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

http://i52.tinypic.com/34edg5f.jpg

cey_cey
18-05-2011, 12:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar saygılar
Program gerçekten ilginç geldi ilk başta.İhtiyacım olmadığından herhalde
böyle bir programın olabileceği aklıma gelmemişti. İşime yarayabilecek programlardan biri. Pogramın burada yayınlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.
Programın 64bit sistemde çalışmaması oldukça ilginç. Çünkü 65 bit sistemler 32biti destekliyor bu programın kodlamasında sorun olablir yada programın yazarı 64 bit sistemde çalışma demiştir :) Fakat küçük bir güncelleme ile bu sorunun giderilebileceğini düşünüyorum.
Programı kaçıran arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip tam sürüm olarak kullanabilirler.
Herkese iyi günler dilerim.

Son Düzenleme: cey_cey ~ 18 Mayıs 2011 12:29
ahmetoa7
25-05-2011, 15:47   |  #4  
Yeni Üye
23 mesaj
Alıntı: cey_cey  
Selamlar saygılar
Program gerçekten ilginç geldi ilk başta.İhtiyacım olmadığından herhalde
böyle bir programın olabileceği aklıma gelmemişti. İşime yarayabilecek programlardan biri. Pogramın burada yayınlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.
Programın 64bit sistemde çalışmaması oldukça ilginç. Çünkü 65 bit sistemler 32biti destekliyor bu programın kodlamasında sorun olablir yada programın yazarı 64 bit sistemde çalışma demiştir :) Fakat küçük bir güncelleme ile bu sorunun giderilebileceğini düşünüyorum.
Programı kaçıran arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip tam sürüm olarak kullanabilirler.
Herkese iyi günler dilerim.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD

aynı hatayı almam doğal mı? doğal olmasa da alıyorum :) Sayın CHIP ONLINE Yetkilisi de ilgilense memnun olurum aslında Soru

cey_cey
26-05-2011, 12:11   |  #5  
Yıllanmış Üye
181 mesaj
Alıntı: ahmetoa7  
aynı hatayı almam doğal mı? doğal olmasa da alıyorum :) Sayın CHIP ONLINE Yetkilisi de ilgilense memnun olurum aslında Soru
Eğer verdiğim linkten indirip 64 bit olan sisteme kurduysanız hata vermesi doğaldır. 
Program dağıtıcısı eğer güncelleme yaparsa o zaman hata vermeyecektir. Verdiğim linkteki program sadece 32bit sistemlerde çalışıyor.

ahmetoa7
26-05-2011, 20:30   |  #6  
Yeni Üye
23 mesaj

32 Bit bir program uyumluluk modu altında 64 Bitte çalışıyor sanıyordum ama demekki yanlış biliyorum. Bilmemek değil öğrenmemek ..

cey_cey
26-05-2011, 22:21   |  #7  
Yıllanmış Üye
181 mesaj
Alıntı: ahmetoa7  
32 Bit bir program uyumluluk modu altında 64 Bitte çalışıyor sanıyordum ama demekki yanlış biliyorum. Bilmemek değil öğrenmemek ..
Doğru biliyorsunuz aslında 32bit programlar 64bitte çalışıyor normalde. Bu program çalışmadı :)