world te sayfa düzeni

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
grosmar
22-12-2004, 15:37   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj

arkadaşlar kolay gelsin ben interte sayfalar kaydettim ardından ardından sayfaların sadece yazı ve resimlerini kopyalayıp bir world belkgesine yapıştırdım yaklaşık 1000 sayfa oluşturdum şimdi problemim şu bazı sayfaların yazıları  kağıdın tam ortasına niazmi yerleşiyor yani sağdan soladan boşluk oluyor ama bazı sayfalar ise sağpdan ve soldan taşıyorlar yani sayfaya sığmıyorlar düzeltmeye çalışıyorum reesimler kaıyor boşluklar oluşuyor düzen allak bulllak oluyor ne yapmam lazım

Gökhan Varişler
22-12-2004, 16:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

işte bu benimde en çok uğraştığım sorun genelde çok uzun yazılar yazdığım zaman oluyor bana göre en kolayı yeni bir word sayfası aç ama yazıların bulunduğu belgeyi değil başka boş bir word belgesi aç önce safya düzenlerini kendine göre çok güzelce ayarla sonrada kopyala yapıştır yaparak düzeltmeye çalış ama bu senin için biraz uzun zaman olabilir baksana 1000 sayfa filan diyosun uğraşamam dersen yazıların bulunduğu belgede sırala nizami olarak ayarla derim

Banned
22-12-2004, 16:21   |  #3  
Banlandı
326 mesaj

Arkadaım sen 1000 sayfalık bir word sayfasında oynamaya başladıysan ve ram'in de çok değilse word'ün afallamaya başlar..Senin istediğin çözüm tek seçeneği var ayarlamadığın sayfaları oradan alıp başka bir word sayfasına kopylayıp orada resim ayarlarını biliyorsundur inşallah  onları yap..Ve tekrar yerine koy..Çzümün bu olabilir.Yada control+a yapıp hepsini seç ve ortala seç.En son yapacağın işlem bu.

İyi Çalışmalar...
Serdar Kaçmaz