www.isteevinegelsin.com Güvenilir Mi?

BekleGeliyorum
19-10-2011, 19:21   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
581 mesaj

Arkadaşlar bu site güvenilir mi daha önce alış veriş yapmadım.Yapanınız yada bileniniz var mı?

hakean
19-10-2011, 19:26   |  #2  
hakean avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,572 mesaj

ben netten hiçbir siteye güvenmem abicim

Erhan Tiryakioğlu
19-10-2011, 19:50   |  #3  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Hakean'a katılıyorum.. Hepsiburada dan başka hiç bir siteye güvenmem...

hakean
19-10-2011, 20:08   |  #4  
hakean avatarı
Yıllanmış Üye
1,572 mesaj

Saygılar Teşekkür EderimErhan Bey

BekleGeliyorum
19-10-2011, 20:08   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
581 mesaj

Bilmiyorum bugün almayı düşündüğüm ürün hakkında soru sordum maille 1-1.5 saate cevap verdiler.Kafam karıştı :)

hakean
19-10-2011, 20:41   |  #6  
hakean avatarı
Yıllanmış Üye
1,572 mesaj

yok kardeşim böyle şeylere aldanma insan deneye deneye anlar :d

cumhurhorus
21-11-2011, 21:54   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

selam,
3 kez alış veriş yaptım ilkinde çok sorun yaşadım bosh marka çamaşır kurutma makinesi aldım 1500 tlye
1 ay beklettıler ama yınede gonderdıler söyledıklerı zamanda.
2. cep telefonu aldım
3. ise lap top
son 2 siparişimde hıc bır sorun yasamadım cagrı merkezlerı cogunlukla aktıf cevap verıyorlar.
ulaştırma surelerı harıc guvenılır bır sıte alıs verıs yapmadan once telefonla arayıp urunun ellerınde olup olmadıgını sorarsanız sorunsuz alış verıs yaparsınız.

canerunal
13-01-2012, 16:52   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

03.01.2012 tarihinde +238,76 TL x 6 taksit tutarinda cep telefonu alisverisi yaptim. Ürün sayfasinda hizli gönderi yaziyordu. Buna ragmen 2 gün boyunca sistemde ürün tedarik sürecinde olarak göründügü için kendilerine mail atip durumu sordum. Tabii ki yanit alamadim. Bugünden itibaren her gün 1 2 defa kendilerini telefonla aradim. Her seferinde farkli bir kisi yanit verip ürünün o gün aksam gönderilecegini, ertesi gün elime ulasacagini söyledi. En son cuma günü ürünün kesin olarak cumartesi elime geçecegi söylendi. Pazartesi günü tekrar aradigimda, ürünün ellerinde oldugunu ancak ithalatçi firmanin IMEI kodlarini kaydettirdigini, o yüzden sali günü elime geçecegini söylediler. Sali günü aradigimda ayni seyi  tekrar ettikleri için ürünü iptal ettirmek istedigimi söyledim. Hemen kabul ettiler ve banka ile görüsülecegini, sali aksamina kadar para iadesinin gerçeklesecegini söylediler. Ertesi gün bankayi aradim ve tabii ki kendilerine bir iade yapilmadigini söylediler. Bunlari geri aradim ve bu sefer tekrar iade gerçeklestirdiklerini, aksama kadar kartima iadenin yansiyacagini söylediler. Ben bu defa sert çiktigimda o zaman siz bize hesap numaranizi verin biz size nakit yatiralim dediler ve ben Garanti Bankasi'na ait IBAN no'mu verdim. Çarsamba persembe ve cuma günü belki 20 defa bu insanlari arayip konustum ve her defasinda ayni yalani söylediler. EFT yaptiklarini ancak sorunun benim bankamdan kaynaklandigini söylediler. En sonunda asiri sinirlendim ve EFT yaptiklarina dair dekonu mailime yollamalarini istedim. 2 3 saat boyunca yolladik, yolluyoruz yalanlarindan sonra agizlarindaki baklayi çikardilar. Bankadan kendi paralarini alamadiklarini, POS cihazlarinda sorun oldugunu ve buna benzer bir sürü komik yalan söylediler. Hatta bir defasinda EFT'yi elle yapmadiklari için dekontlari olmadigini söylediler. Bu sekilde ayakta adam uyutmaya çalisan dolandiricilar. Bir aksilik olmazsa ertesi gün EFT'nin gerçeklesecegini söylediler. Ertesi gün cumartesi olmasina ragmen. Her aradigimda yeni bir yalan uydurduklarini fark ettigim çin her türlü sikayet yolunu deneyecegimi söyledim ve tamam diyip telefonu kapattilar. Özetle bu insanlar 11 gündür 1400 liranin üzerinde parami ellerinde tutuyorlar. Ve utanmadan hala ürün için sitelerinde tedarik sürecinde yaziyorlar. Para iadesini de gerçeklestirmiyorlar. Buradan alisveris yapmak isteyenler, buraya bulasacaklarına hiç alisveris yapmasinlar.