xbox 360 ntsc oyun sorunu?

kagnici
26-09-2010, 22:10   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

amerikadan xbox 360 slim alıcam
1-) amerikada "pal"  da satılıyomu yoksa sadece ntsc mi
2-)eğer sadece ntsc ise burdaki kopya oyunlar ntsc de çalışırmı
3-)slim de korsan oyun oynanıyomu
4-) bir arkadaşım  1 aydır xbox 360 kullanıyo  ve kopya oyunda multiplayer da oynuyo fakat daha  ban yememiş bunun bi sırrı varmı

KUSURA BAKMAYIN BİRAZ FAZLA SORU SORDUM

CarlJohnson
26-09-2010, 22:20   |  #2  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

1) amerika'da Pal satıldıgını sanmıyorum ama tam emin degilim direk alicagniz yere sormak lazim.
2) buradaki oyunlar pal dir genelde ama korsan alicaginiz yere soylerseniz ellerinde ntsc versiyonu vardir saniyorum sonucta korsan sinir tanmiorz.
3)slimde henuz korsan oynandigi konusunda bilgi yok genel olarak türkiye de..en azindan kendi adima henuz duymadim fw li slim ama var midir yok mudur en iyi google amcaya sorarark ögrenirsiniz
4)arkadasiniz sanslidir ama elbet korsan kullanim ve multiplayerden ban gelecektir.bunun siniri yoktur sansli olan 1 2 senede oynar korsanini sanssiz olan 1 2 aydada yer ban'ini.biraz piyango durumu..ama eninde sonunda ban gelir :) su an ban yemeyen fw falan diye bir olay war ortalarda ama henüz fifa olsun nba olsun ve cod vs gibi aşırı oynanan ve microsoft un takip ettigi oyunlar gelmedi su anki cogu oyun 2010 dan kalma o yuzden pek ban olmaz ama 2011 oyunlarinn cikmasiyla beraber ban olaylari kesinlikle baslayacaktir.