XBOX360 Alacağım Yardımcı Olurmusunuz ?

alone_hate
21-11-2009, 09:58   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
69 mesaj

Arkadaşlar, Ps3 almayı düşünüyordum chip olayı felan yok onda  olmadıgı için hayatta almam gidipte bi oyuna yeni çıkan bi oyuna 180 170 TL Verilmez Ki zaten ps3 alıpta gidip eski  oyun oynycak değilsin. En mantıklısı xbox360 ama onunda çeşitleri var arcade elite gibi benim bunlardan pek bi bilgim yok alırken hangisi iyidir en sağlamadır danışmak istedim. He birce Şı 3Kırmızı ışık muhabbeti varmış? bunlar nelerdir yardımcı olurmusunuz.  Hangi modelini almalıyım alırken neye dikkat etmeliyim. Sıfır Olmadı 2. El alsam nasıl olur ?

alien_fx
25-11-2009, 17:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

gidip pc nize oyun alın. konsola oyun parası yetiştiremezsiniz.

V E N U S
30-11-2009, 19:00   |  #3  
Üye
93 mesaj

Öncelikle 3K sorununa açıklık getireyim ; Artık yeni üretilen modellerde Jasper anakartlar kullanılıyor ve 3K ile karşılaşma oranınız oldukça azaldı.
Arcade versiyonda kutu içeriği kısıtlı ve donanımsal olarak Elite'den bir kaç eksikliği var o yüzden biraz daha ucuz. Chip taktırırsanız XBox Live'a giremez , online oyun oynayamaz ve doğal olarak da konsolu güncelleyemezsiniz.
2. el tavsiye etmem ama güvendiğiniz bir yerden ucuz fiyata alabilirseniz alın ama garantili olmasına dikkat edin.

alone_hate
06-12-2009, 00:38   |  #4  
OP Üye
69 mesaj

Peki şimdi elite alacgım diyelim. Dış ülkeden getirsem Frimware yapıp Korsan oyun oynayablrmym? Ve NTSC Pal muhabbeti sıkıntısını yaşarmıyım? 3K Olayı Elitte çözüldü diyorsunuz öylemi? Konsolu 1saat oynayp kapatmak için almıycam günü gelicek arkdaşrla sabahlycz konsol başında Sıkıntı yaşamam yani dmi ?

V E N U S
06-12-2009, 09:57   |  #5  
Üye
93 mesaj

XBox'a Firmware yaparak korsan oyunları çalıştırabilirsiniz ama iyi bilen birine yaptırmanız gerek.
Firmware'den sonra Ntsc / Pal ayrımı olur mu ? bilemiyorum araştırmanız lazım ama bu nedenle makinanın garanti kapsamı dışında kalma ihtimali var o yüzden orijinal oyun tavsiye ederim :)
3K sorunu tamamen çözülmüş değil ama ciddi şekilde bir azalma var Jasper anakartlar sayesinde. Sabahlara kadar oyun oynama fikrinize XBox yön verecek diyebiliriz çünkü ne kadar çok çalışıp , ısınırsa makinanın ömrü de paralel olarak kısalabilir. Bu konuyla ilgili nette XBox kullanıcılarının yorumlarını araştırmanız daha iyi olur.