XP format krize dönüştü: Usbehci.sys - Acpi.sys

hamann7725
09-02-2010, 15:09   |  #1  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

Merhaba arkadaşlar bi yakınım bana bilgisayarına internetten biri tarafından keylogger atıldığını ve bütün herşeyinin atan şahıs tarafından görüldüğünü söyledi.Yakınımda öğretmen ve e-okul sisteminde tehlike olacağını düşünerek format atmam için bana getirdi.Cihaz eski bişe.Compaq Evo N610c . bende format atayım dedim ve xp pro cd sini takıp yeniden başlattım bana usbehci.sys bozuk dedi bende kaldırdım boot cd ile dos üzerinden bütün hdd leri formatladım.Bu seferde xp cd si ile yeniden başlatınca acpi.sys ile ilgili bi hata vermeye başladı ama hatta sorun d sürücüsünde bilmem ne olmuş işin garibi bütün hdd ler formatlı ve bomboş ??  Google amca aramalarında diğer forumlar hep rutin şeyler yazılmış bende size sorayım dedim.Deneyim edinmiş olan arkadaşlar olabilir.Şimdiden teşekkürler.

Banned
09-02-2010, 16:10   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Xp cd sini değiştirmeyi düşündünüz mü ? Sanki cd de veya cd yi okumada proplem var gibi. uyarıları harddisk için değil cd deki ilgili dosyaları okuyamadıı veya kopyalamadığı için veriyordur.

hamann7725
09-02-2010, 16:38   |  #3  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

evet pro yerine home cd si denedim oldu ama bu sefer klavyedeki tuşların hiçbiri işlemiyor.Bunun bi klavyesi harap olmuş burada bi bilgisyarcıya götürmüşler onlarda aynı klavyeyi sıfır ile değiştirmişler ama acaba orjinal mi değil yoksa başka bi sorun mu var nedir bu format ekranlarında falan klavye devredışı kalıyor.